FK Kolín – AFK Chrudim 1:4

Stačilo pouhých pětadvacet minut, aby bylo jasno o vítězi utkání. Domácí hráči během této doby inkasovali tři góly, čímž bylo prakticky po zápase.
„Do utkání s favorizovanou Chrudimí jsme šli s cílem soupeře co nejvíce potrápit a zabojovat o co nejlepší výsledek. Naše šance se však rozplynuli po pětadvaceti minutách, kdy jsme prohrávali 0:3. Zápas měl přitom v poli vyrovnaný průběh, ale soupeř téměř každou návštěvu v našem pokutovém území dokázal proměnit v gól. Navíc branky, které jsme obdržely, byly z kategorie nešťastných. Po takovém průběhu zápasu byl tak kvalitní tým jako je Chrudim na koni a ve zbytku prvního poločasu nás přehrával. Druhý poločas už se spíše dohrával, zápas byl dávno rozhodnutý. Nám se podařilo zaznamenat čestný úspěch v 80. minutě, kdy se po centru Kutila hlavou prosadil Biško,“ uvedl kouč staršího dorostu Aleš Majer. „Zápas, jak už to tak bývá, se rozhodl v pokutových územích, kde nám hosté uštědřili lekci a to především v důrazu před oběma brankami,“ dodal Majer.
Branka Kolína: 80. Biško. Poločas: 0:4.
FK Kolín: Kubrycht – Biško, Pohnětal, Valenta, Kutil – Radil, Mužík, Kureš (46. Serbus), Kutifel (46. Potůček) – Volavka, Havránek.

FK Kolín – AFK Chrudim 1:1

Utkání mladších dorostenců bylo vyrovnané až do poslední vteřiny. Jako první se mezi tři tyče trefil domácí Novotný, ovšem bojovní hosté ještě do přestávky po další pěkné akci vyrovnali.
Ve druhém poločase se na branku čekalo marně. Oba týmy měly několik slibných příležitostí, ale buď byli na svém místě brankáři, nebo střelci nemířili přesně. Velkou šanci měl šest minut před koncem Novotný, ale samostatný únik gólem neskončil. „Bylo to hodně slušné utkání, plné bojovnosti a pohledných kombinací. Škoda jen, že se nám nepodařilo nějakou příležitost proměnit. Ale remíza je asi spravedlivá. Kluci si zaslouží pochvalu za výkon v tomto střetnutí,“ řekl spokojený trenér mladšího dorostu Kolína Vladimír Malinovský.
Branka Kolína: 17. Novotný. Poločas: 1:1.
FK Kolín: Radil – Richtár, Baško, Macháček, Budský – Šátek, Augusta, Vácha – Beran, Jirků – Novotný (75. Tyl).