Dvůr Králové – FK Kolín 5:2

Takhle si zakončení mistrovské soutěže určitě nepředstavovali. Starší dorostenci prohráli po bídném výkonu poslední podzimní zápas ve Dvoře Králové 5:2.
„Udělali jsme hrubé individuální chyby v obraně. Byl nám vyloučen Pohnětal a kopali se proti nám dvě penalty,“ našel hlavní příčiny porážky kouč Ladislav Bobek. „Navíc se hrálo na těžkém terénu. Bylo to sice pro oba týmy stejné, ale byli to domácí, kteří se s tím dokázali lépe vyrovnat. Hráli aktivněji, bojovněji a s větším úsilím,“ přiznal Bobek.
Branky: Končický, Havránek. Poločas: 3:1. FK Kolín: Cihlář – Biško, Kureš, Pohnětal, Valenta – Vácha, Michálek, Kutil, Potůček – Končický (60. Kutifel), Havránek.

Dvůr Králové - FK Kolín 6:1

Ostudný debakl si připsali mladší dorostenci Kolína, když na hřišti Dvora Králové dostali šest branek.
„Propadák. Jinak nemůžu dnešní zápas zhodnotit. Celý podzim hrajeme pěkný fotbal a v posledním kole předvedeme takovýhle výkon. Sice jsme hráli v oslabené sestavě, ale na to se nemůžeme absolutně vymlouvat. Náš výkon byl katastrofální a na kluky se velmi zlobím. Šli jsme na hřiště jako profesoři s vědomím, že se nemůže nic stát a ono se stalo. Soupeř hrál na rozdíl od nás s chutí a ve všech činnostech nás přehrál,“ nebral si servítky trenér Jakub Stach.
Branka: Radil. Poločas: 5:0. FK Kolín: Cink - Budský, Mojžíš (55. Radil), Baško, Vácha - Tříska, Jirků (41. Šimek), Macháček, Kutifel - Havránek (41. Šátek), Kopecký.