Pěnčín/Turnov – FK Kolín 0:1

Ve čtvrtém jarním kole zavítali starší dorostenci Kolína na hřiště čtvrtého týmu tabulky – Turnova. A na půdě favorita dokázali vyhrát.
„První šanci zápasu si sice ve čtvrté minutě vypracovali domácí, ale brankář Kubrycht výborně zasáhl a od tohoto momentu jsme získávali postupně na převaze my. Od 25. do 80. minuty jsme měli již jasnou herní převahu, která se nám však nedařila gólově vyjádřit. Ojedinělou šanci soupeře pak zlikvidoval jistý brankář Kubrycht. Naše šance postupně neproměnili Michálek, Mužík, Volavka, Potůček a Havránek. Zápas rozhodla až situace z 78. minuty, kdy po rychlé akci přehodil krásným lobem brankáře domácích Havránek a míč směřující do prázdné branky vyrazil obránce Turnova rukou. Za to byl vyloučen a následoval pokutový kop, který bezpečně proměnil Valenta. Pak jsme se zbytečně zatáhli do defenzivy, čímž umožnili domácím závěrečný tlak. Žádná větší šance se z něj však nezrodila. Naše vítězství je z tohoto pohledu zasloužené. Utkání jsme ovládli díky neustále aktivitě při napadání a také díky útočné hře, která se nám dařila téměř během celého utkání. Z tohoto pohledu jsme spokojeni nejen s výsledkem, ale hlavně s předvedenou hrou a výkonem týmu,“ uvedl trenér staršího dorostu Aleš Majer.
Branka: 78. Valenta z PK. Poločas: 0:0.
FK Kolín: Kubrycht – Kutil, Pohnětal, Valenta, Karkoš (46. D. Vácha) – Michálek, Mužík, Potůček – Volavka, Kureš (80. Beran), Havránek (88. Kutifel).

Pěnčín/Turnov – Kolín 2:5

Mladší dorostenci Kolína si na své konto připsali čtvrté jarní vítězství. Tentokrát to odnesl Pěnčín/Turnov. Hosté měli v utkání více brankových příležitostí a pět z nich proměnili. Na výsledku měli velkou zásluhu oba útočníci. Kopecký dal hattrick a Novotný mu na všechny tři góly přihrál. Navíc jednou sám skóroval.
„Ale solidní výkon podali všichni hráči. V poločase jsme vedli už o tři góly a po přestávce jsme trochu polevili. Žádné drama jsme ale nepřipustili a v pohodě jsme dokráčeli k výhře. Zápas se útočníkům opravdu povedl,“ řekl kouč mladšího dorostu Vladimír Malinovský.
Branky Kolína: 24., 38. a 51. Kopecký, 37. Kutifel z PK, 59. Novotný. Poločas: 0:3.
FK Kolín: Radil – Šátek, Baško, Budský, Vácha (48. Mojžíš) – Havránek (41. Kubalík), Augusta, Beran (65. Pačes), Kutifel – Kopecký (61. Volavka), Novotný.