FK Kolín – Jablonec B 2:2

Kolínský starší dorost v zápase dvakrát vedl, soupeř ale dokázal vždy na jeho branku zareagovat. Nejprve Jablonec včas kontroval po gólu Havránka a v poslední minutě nakonec vyrovnal na konečných 2:2. „Z tohoto pohledu je to samozřejmě škoda, ale když to vezmu spravedlivě, tak remíza je zasloužená. Zápas to byl totiž vyrovnaný,“ uznal trenér Ladislav Bobek.
Branky: 24. Havránek, 75. Michálek. Poločas: 1:1.
FK Kolín: Kubrycht (27. Cihlář) – Biško, Kureš, Pohnětal, Valenta – Vácha, Michálek, Kutil, Potůček – Končický (65. Radil), Havránek (86. Kutifel).

FK Kolín – Jablonec B 2:2

Kvalitní fotbal přineslo utkání mladšího dorostu, kdy kolínský celek přivítal na svém hřišti mužstvo Jablonce. Hosté se v průběhu zápasu dvakrát ujali vedení, ale hráči FK Kolín dokázali vždy zásluhou Mužíka vyrovnat. Domácí dokonce v závěru sahali po vítězství, ale branka Šimka nebyla pro těsný ofsajd uznána.
„Remíza je dneska asi zasloužená. Kluci na hřišti nechali úplně všechno, ale bohužel jsme se dopustili dvou fatálních chyb, které dokázal soupeř s přehledem potrestat. Cením si toho, že jsme se po inkasovaných brankách rychle oklepali, převzali v zápase iniciativu a nakonec i vyrovnali. V závěru už hrála obě mužstva vabank a zvítězit mohly oba týmy. Přestože jsme dneska bodově ztratili, jsem s předvedeným výkonem spokojen a bojovnost mého týmu byla příkladná,“ nedělal ze ztráty dvou bodů tragédii trenér Jakub Stach.
Branky: 40. a 59. Mužík. Poločas: 1:1.
FK Kolín: Radil – Mojžíš, Baško, Macháček, Vácha – Tříska (65. Budský), Jirků, Mužík, Kutifel – Kopecký (79. Tyl), Havránek (62. Šimek).