Motorlet – FK Kolín 6:3

Na hostech byla znát díky absenci několika hráčů základní sestavy (Končický, Vácha, Kutil, Kubrycht) nesehranost a nezkušenost hlavně v obranné činnosti.
Domácí se snadno dostali do vedení a hostům se až po poločase podařilo výsledek zkorigovat.
„Neúčast několika hráčů byla znít hlavně v prvním poločase. Potom se hra zlepšila, ale víc jak na snížení skóre to nestačilo,“ uvedl kouč Ladislav Bobek.
Branky: Sova 2, Pohnětal. Poločas: 3:0. FK Kolín: Douděra – Valenta (50. Kesner), Biško, Růžička (60. Pohnětal), Karkoš – Michálek, Kopecký, Rudzan, Radil – Sova, Potůček.

Motorlet - FK Kolín 6:0

Hru „kočky s myší“ připomínalo utkání posledního kola dorostenecké ligy mezi týmy Motorletu a Kolína. Domácí byli ve všech směrech jednoznačně lepší a uštědřili svému soupeři zasloužený debakl.
„Gratuluji soupeři k jednoznačnému vítězství. V tak poslepované sestavě jsme proti velmi kvalitnímu soupeři neměli sebemenší šanci. Šest hráčů základního kádru hrálo za starší dorost a ti ostatní je nedokázali nahradit. Přesto bych chtěl klukům za celou sezonu velmi poděkovat. Sehráli celou řadu kvalitních a vyrovnaných zápasů s daleko lepšími soupeři a řada z nich šla během roku výkonnostně nahoru. Bylo to podložené jednak výbornou partou, která v týmu vládla a také příkladnou docházkou ke všem tréninkům v průběhu celé sezony. Také bych chtěl poděkoval svému asistentovi Liborovi Pospíšilovi, který do týmu skvěle zapadl a obohatil tréninkový proces celou řadou zajímavých cvičení,“ zhodnotil nejenom výsledek posledního zápasu trenér Jakub Stach.
FK Kolín: Cihlář – Pohnětal, Valenta, Baško (60. Karkoš), Dudla – Mužík, Jirků, Pospíšil, Kutifel (65. Radil) – Havránek, Macháček (41. Výborný). Poločas: 4:0.