Kladno – FK Kolín 4:1Kruté vystřízlivění. Zatímco po minulém utkání se Spartou (3:0) slavili, nyní opouštěli hřiště se svěšenými hlavami. Starší dorost v Kladně propadl. „Hráli jsme špatně,“ přiznal trenér Ladislav Bobek. „Je to pro mě zklamání. Opět jsem poznal charaktery některých hráčů. Když se nedaří, tak to prostě zabalí, svěší hlavu a nehrajou,“ dodal.

Kolín jedinou svoji branku vstřelil až deset minut před koncem, kdy se trefil Kopecký. „Porážka mě mrzí, protože soupeř byl hratelný. Teď musíme doma porazit poslední Příbram,“ uzavřel Bobek.

Branka: 80. Kopecký. Poločas: 1:0.
FK Kolín: Mašín – Biško, Holub, Rudzan, Kutil – Vácha (80. Krajíček), Kesner (60. Potůček), Hajný, Kopecký – Kureš (70. Končický), Kacafírek.

Kladno - FK Kolín 5:3V prvním poločase odehrál kolínský dorost výbornou partii. Vycházel ze zajištěné obrany a podnikal velmi nebezpečné brejky, z kterých se mu podařilo vstřelit dvě branky. Nejprve využil chyby kladenské obrany Havránek a poté zajistil poločasové vedení pro Kolín Volavka.

Druhá čtyřicetiminutovka se však odehrávala v režii Kladna. Kladenští hráči rychle kombinovali a přetížená kolínská obrana dělala chyby, z kterých domácí dokázali obrátit výsledek ve svůj prospěch. Kolínu se v něm podařilo vstřelit alespoň jeden gól, když se nádherně trefil Dostál.

„Když vstřelíme venku tři branky, měli bychom v utkání bodovat. Nám se to však nepodařilo, protože jsme ve druhém poločase nepodrželi vepředu míč a přetížená obrana dělala místy školácké chyby. Není to však vina pouze obrany, ale defenzívy celého týmu, která ve druhém poločase nefungovala, tak jak by měla,“ zhodnotil zápasový obrat kolínský trenér Jakub Stach.

Branky: 9. Havránek, 23. Volavka, 65. Dostál. Poločas: 1:2.
FK Kolín: Dastych – Růžička, Regner,Valenta, Dudla – Radil (50. Kutifel), Michálek, Jirků (72. Pohnětal), Pospíšil (58. Dostál) – Volavka, Havránek (72. Mužík).