Velim B – Tuchoraz 6:1

Především doma se mu daří. Po výhře nad Polepy získalo další skalp okresního zástupce. V neděli jasně a přesvědčivě porazilo Tuchoraz.
Přitom hosté rozjeli zápas velmi dobře. Nekolný využil po deseti minutách hry zaváhání domácího brankáře Martina Hlavatého a nic nenasvědčovalo tomu, že by Tuchoraz měla odjet domů s debaklem.
Domácí však rozjeli kolotoč pěkných kombinačních akcí a soupeř se nestačil divit. Vyrovnání zařídil o tři minuty později po rohu Kostka. O chvíli později potrestal faul brankáře Prokeše na Kostku z penalty Jan Hlavatý. Když pak těsně po přestávce přidal po nedorozumění obrany s brankářem Prokešem Nedbal třetí gól, nebylo o vítězi pochyb. Velim dohrávala zápas v naprosté pohodě. Další její branku přidal z trestného kopu Jan Hlavatý, poté se střelou z dálky prosadil Dan Hruška a zápasový účet napsal po centru Srpa hlavičkující Kostka.

Branky: 13. a 80. Kostka, 16. a 55. J. Hlavatý (1 z PK), 49. Nedbal, 67. D. Hruška – 10. Nekolný. Rozhodčí: Votoček. ŽK: Nedbal, Čepelák, Hájek – Prokeš, Bečvařík. Diváků: 90. Poločas: 2:1.
Velim B: M. Hlavatý – Kyncl, Dejmek, Srp, Čepelák (79. Sixta) – Jiří Fořt, Hájek, D. Hruška (71. Michal Hrabal), J. Hlavatý – Kostka, Nedbal.
Tuchoraz: Prokeš – Pála, J. Černý, Kletečka, Hába – Svoboda, Nekolný, Bečvařík, Šmejkal – Franek (68. Kmoch), Vedral (62. Blecha).