Velim B – Pečky 3:1

Velimští byli z počátku poněkud bezkrevní, scházel jim pohyb i agresivita v soubojích. Hostujícího brankáře zaměstnávali v první půli jen střelami z dálky.
Druhý poločas přinesl jinou hru. Ve 48. minutě prošel středem hřiště Müller, poslal míč nalevo na nabíhajícího Kejdu a ten už si v samostatném úniku věděl rady. Poslal míč střelou takřka nedbalou ke vzdálenější tyči (0:1).
Domácí byli chvíli zaskočeni vývojem zápasu, ale postupně začínali opět nabírat obrátky. Pomohlo jim v tom i to, že fotbalisté Peček po vstřeleném gólu více útočili a méně pozorně bránili.
V 64. minutě prošel velimský Hlavatý krásně přes tři obránce hostí, ale brankář Modrovič jeho střelu vytáhl. K odraženému míči se pak dostal Slavík, ale z vyložené pozice pálil jen nad bránu.
Touto akcí jako by se Velim odrazila k závěrečnému drtivému náporu. Nejprve se ze středu pokutového území trefil Slavík po přihrávce Křeliny (1:1).
O tři minuty později to bylo již 2:1, když rohový kop Nedbala našel přesně hlavu Srpa. O tři minuty později skončila spolupráce obou jmenovaných hráčů jen těsně nad břevnem (opět po hlavičce Srpa).
Na druhé straně zasev 79. min. zazlobil střídající Plaček, jehož dalekonosná střela skončila na břevně domácí svatyně.
Účet zápasu nakonec uzavřela akce z 82. minuty. To Slavík našel na hranici pokutového území nikým nekrytého Hájka, který v rychlosti zpracoval míč a karatistickým kopem ho uklidil k pravé tyči. Modrovič neměl nárok.

Branky: 72. Slavík, 75. Srp, 82. Hájek – 48. Kejda. Rozhodčí: J. Svoboda. ŽK: 2:3. Diváků: 120. Poločas: 0:0.
Velim: Hlavatý – Kyncl, Dejmek, Srp, Marek Hrabal (89. Michal Hrabal) – Fořt, Nedbal, Hájek, J. Hlavatý (69. Sixta) – Křelina (83. Kostka), Slavík.
Pečky: Modrovič – Hanuš, Funda, Hůrka, Melíšek – Zelenka (72. Plaček), Nykodym, Müller, Vlk, Vančura – Kejda.