Tuchoraz – Libodřice 2:1

První půle utkání byla vyrovnaná a hráči šli do kabin za bezbrankového stavu. ,,V první půli jsem neproměnili tři brankové šance, do kterých se dostali Kovacz a Janovský,“ nechal se po utkání slyšet Vladimír Pěkný, trenér Libodřic. Ovšem i domácí Tuchoraz se dostala do dvou slibných šancí, které zůstaly nevyužity. O osudu utkání se rozhodlo mezi 70. a 80. minutou, kdy se dvakrát radoval ze vstřelené branky Nekolný. ,,Hráče jsem na tohoto hráče upozorňoval a necháme si od něj vstřelit dvě branky,“ byl naštvaný trenér Libodřic Vladimír Pěkný. První branku vstřelil Nekolný po chybě obrany Libodřic, kterou nekompromisně potrestal. Poté mohl utkání zdramatizovat Janovský, který měl dvě vyložené brankové příležitosti, ovšem na brankáře Tuchorazi ani jednou nevyzrál. Zkorigování stavu se hosté nakonec přece jen dočkali, ale ani tentokráte míč neskončil za zády domácího brankáře z kopačky hráče Libodřic, neboť domácí si vstřelili vlastní branku. ,,Domácí vyhráli zaslouženě. My jsme si vítězství za neproměňování šancí nezasloužili,“ skromně přiznal kouč Libodřic Vladimír Pěkný.

,,Myslím si, že jsme byli dnes lepší. Utkání nabídlo hodně šancí před oběma brankami. My jsme ovšem byli ti, kteří je proměňovali. Jedinou branku hostů jsme si navíc vstřelili sami. Dnes jsem spokojen i s přístupem hráčů k utkání,“ chválil domácí hráče Roman Pěkný, vedoucí Tuchorazi.

Branky: 70. a 76. Nekolný - 85. vlastní Trnka. Rozhodčí: Ledvina. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Tuchoraz: M. Černý – Fott, J. Černý, Trnka, Křen (80. Kadeřábek) – Novák (70. Šulc), T. Černý, Nekolný, Šmejkal (65. Vostrovský) – Franek, Pazderec.

Libodřice: Maxián – Potůček, Červeňák, Klička, Vacek – Koubek, Bálek, Janovský, Mojžíš – Jelínek, Kovacz (65. Šafránek).