Radim - Ve druhém kole byla I. B třída skupina D svědkem kolínského okresního derby. Nováček soutěže Viktoria Radim hostil na svém pažitu FC Tuchoraz.

30.8.2009

Z utkání I. B třídy Radim - Tuchoraz.Foto: Lenka Bradová

Viktoria Radim -FC Tuchoraz 4:0

Po remíza 1:1v prvním kole Radim dnes jasně vyhrála, ato v poměru 4:0. ,,První dva góly, které jsme dostali,byly poměrně náhodné a dosti hloupé. Oba padly po našich chybách. Ovšem pravda je, že kdybychom vpětadvacáté minutě prohrávali 3:0 nemohli bychom se vůbec divit. Soupeř na to šance měl,"uvedl Roman Pěkný, vedoucí Tuchorazi.

Brankář domácích, Jiří Černý, si na míč poprvé sáhl až ve 27. minutě, což potvrzuje obraz hry. ,,My jsme si vytvořili jednu šanci, kterou za stavu 1:0 Trnka neproměnil. Poté by se utkání možná vyvíjelo jinak, ale to jsou jen spekulace. Domácí těžili především z toho, že mají velice rychlé útočníky, na které hráli nakopávané míče za naší obranu,"nechal se slyšetvedoucí Tuchorazi.

Diváci, kteří se na utkání přišli podívat osobně, také viděli vcelku kuriózní třetí gól v síti hostujícího celku. ,,Radim nám ho vstřelila přímo z autu. Rozhodčí tvrdili, že míč byl tečován,tak branka platila. To se nedá nic dělat,"přijal třetí branku sportovně Pěkný.

,,Myslím, že skóre4:0 je pro hosty kruté, ale naše výhra byla zasloužená.Vytvořili jsme si více šancí a vůbec jsme byli v útočné fázi aktivnější. Zápas jsme sice rozhodli až v druhépůli, ale již v prvním poločase jsme mohli vést v pohodě 2:0,"okomentovalvítězný zápas MichalŠkopek, hrající kouč Radimi.

,,Dnesjsme podališpatný výkon.Ale v utkání byly i světlé okamžiky, ovšem nebylo jich moc," dodalRoman Pěkný.

Branky: 31. Doubek, 63. Samuel, 80. Moravec, 89. Antuš. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 1:0.
Radim: Černý - Paroulek (75. Moravec), Novák, Hrodek, Škopek - Dvořák (46. Schnurpfeil), Homola, Funda, Dražan - Doubek, Samuel (84. Antuš).
Tuchoraz: M.Černý - Dežo, J. Černý, Trnka, Šírl - Franek (75. Kletečka),T. Černý, Nekolný, Šmejkal - Pazderec, Mučka (28. Šulc).

(Denis Jeřábek)

30.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
Již po patnácté uspořádalo vedení Domova Na hrádku z Červeného Hrádku v Bečvárech Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením.
55

Zdravotně postižení z celého regionu se sjeli na podzimní ples

Sjezd Vavřineckého potoka 2017   Foto: archiv organizátorů
3

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

Kolín /FOTOGALERIE/ - Několik hasičských jednotek nejen z Kolína, množství sanitek, jednotky státní i městské policie, třískot rozbitého skla a vyprošťování zraněných okny vlaku a následné rozmísťování dle závažnosti zranění, v jednom případě dokonce exitus. Tak to vypadalo ve středu odpoledne na kolínském nákladovém nádraží, kde zmíněné složky záchranného integrovaného systému asistovaly u vlakového neštěstí.

KRIMI MIX: Ukradli peníze, maso i jízdní kolo

Kolín - Přinášíme vám krimi zprávy z Kolína.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Město bude výstavbu střediska platit ze své kasy

Kouřim - Zdravotní středisko v Kouřimi bylo velkým tématem letošního roku. Vedení města se rozhodovalo, zda zázemí pro lékaře vybudovat přímo na historickém náměstí nebo raději v těsné blízkosti základní školy. Vedení města a zastupitelé nakonec pro případnou výstavbu zdravotního střediska ve města zvolili variantu v ulici Čs. armády s byty.