Slavoj Ratboř - FK Libodřice 1:4

Na konci mohli být o poznání spokojenější hostující hráči. Ti se už ve 4. minutě dostali do vedení zásluhou Pěkného, ten krásně zakončoval po pohledné kombinaci Libodřic. Tentýž hráč se prosadil i ve 20. minutě, kdy jeho křižná střela skončila v síti.

Poté se hrálo spíše od vápna k vápnu bez vážnějších brankových šancí. Za zmínku stojí už jen stoprocentní šance Matouška, který se nedokázal prosadit z malého vápna. ,,O půli jsme prostřídali a chtěli dále hrát dobře," uvedl Vladimír Pěkný, kouč Libodřic.

Druhý poločas byl vcelku vyrovnaný. V 60. minutě vstřelil branku J. Potůček a Libodřice vedly o tři góly. O pět minut později korigoval Sova. Ten ještě na jaře nastupoval v dresu Libodřic. Konečnou podobu výsledku dal dvacet minut před koncem duelu libodřický Matoušek.

,,Byl to klasický přípravný zápas. Myslím, že splnil svůj účel. Byla to pro nás generálka, protože už nás žádný přípravný duel nečeká. Jsem spokojen s výsledkem i s tím, jak se zapracovali noví hráč, kterých dnes nastoupilo pět," dodal Vladimír Pěkný.

,,Bohužel jsme na úvod dostali dva laciné góly. Ve druhé půli jsme podle mě byli i lepší, ale neproměnili jsme, co jsme měli. Celkově si myslím, že to byl herně vyrovnaný zápas. Opět jsme bohužel nebyli kompletní, ale obraz hry se oproti minule zlepšil," hodnotil trenér Ratboře Ivan Švarc.

Branky: 65. Sova - 4. a 20. Pěkný, 60. J. Potůček, 70. Matoušek. Poločas: 0:2.
Libodřice: Polák - Renč, Pavlík, Dolejší, Vacek (60. Šafránek) - Mojžíš (46. J. Potůček), Pěkný, Illič, Kutil - M. Potůček, Matoušek (46. Bálek).
Ratboř: Míšek (46. Dřízhal) - Bohouňovský, Hošek, Skopec, Vedral - Trojan, Nevrle, Brtník, Gembiczki - Bříza, Sova.

(Denis Jeřábek)