Polepy – Tuchoraz 3:3


Domácí začali aktivně. Již ve druhé minutě pálil Mojžíš z úhlu jen těsně vedle. V sedmé minutě orazítkoval Suchánek břevno po volném přímém kopu. Střely domácích Zelenky, Javorka a Slezáka zneškodnil v dalších minutách Martin Černý. Skóre se měnilo až ve 20. minutě, kdy z malého vápna vystřelil Javorek slabou nepovedenou střelu mezi nohama obránce, a jelikož byl Černý v pohybu na opačnou stranu, dokutálel se míč až do sítě. Domácí pak ještě přidali. Blízko ke gólu měli ve 30. minutě, kdy tvrdou střelu Kmocha vyrazil hostující gólman na kopačky Javorka, ten ale prázdnou bránu přestřelil. Dvě minuty nato stejný hráč nedokázal hlavou usměrnit do brány přesný centr Kmocha. První půli mohli domácí vyhrát klidně 4:0.
V druhé půli se ale hosté zlepšili. Hned v 50. minutě dostal Pazderec míč do běhu a domácí stoper Petrák musel faulovat. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Nekolný. Vedení vrátil domácím hlavou Suchánek v 59. minutě po přímáku Kmocha. Strhující fotbal pokračoval dál. V 65. minutě rozjeli hosté brejk a Pazderec se ve skluzu nemýlil (2:2). Střelec branky se ale zároveň po odehrání míče střetl s domácím obráncem a musel odstoupit s poraněným kolenem. I bez svého nejlepšího střelce šla ale Tuchoraz do vedení. V 73. minutě při skrumáži před domácí bránou trefil hostující Nekolný svého spoluhráče tak šťastně, že se míč od jeho hlavy odrazil přímo do brány.
Až do této chvíle bylo možné hodnotit zápas jako nadprůměrný. Od 75. minuty ale na trávníku začal úřadovat hlavní rozhodčí. Domácí vyrovnali Suchánkem na  3:3 ze sporné penalty a poslední minuty zápasu se dohrávaly za všeobecné nervozity.

Branky: 20. Javorek, 59. a 86. Suchánek (2. z PK) – 50. z PK Nekolný, 65. Pazderec, 73. Vedral. Rozhodčí: Salač. ŽK: 3:5. ČK: 78. Blecha, 87. M. Černý (oba Tuchoraz). Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Polepy: Jón – Týma, Petrák, Zelenka – Mojžíš, Kesner (75. D. Kmoch), Suchánek, L. Kmoch, Mokříž – Slezák, Javorek.
Tuchoraz: M. Černý – Trnka, J. Černý, Touš, Blecha – Svoboda, Bečvařík, Nekolný, Šmejkal – Vedral, Pazderec (67. Franek).

(Petr Sýkora)