Libodřice – Polepy 1:5


V hlavách ještě měli dozvuky z předzápasové písničky a už prohrávali. Hráči Libodřic nezvládli vstup do utkání a už v první minutě inkasovali. Na trestný kop Lukáše Kmocha si počkal hlavičkující Slezák, toho sice ještě gólman Jan Šrámek vychytal, ale proti osamocenému Suchánkovi u pravé tyče už nemohl nic dělat. Když pak Suchánkův pas na Javorka špatně odhadl domácí brankář, nebylo pro útočníka Polep složité a těžké poslat míč do odkryté branky – 0:2.
Hosté byli na koni. Jejich nadšení sice o chvíli později zhasil po rohu hlavičkující Klička, ale byli to polepští hráči, kteří odcházeli do kabin spokojenější. Jejich závěrečná akce byla jako z učebnice fotbalu. Po ose Suchánek – Mojžíš zakončoval Javorek.
Na začátku druhé půle se sice domácí snažili o zvrat, ale jejich snažení nemělo dlouhého trvání. V 55. minutě využil dalšího okénka v libodřické obraně Mojžíš. V závěru se ještě ukázal jako správný žolík Dan Kmoch, který zužitkoval po teči Javorka centr svého bratra Lukáše.

Branky: 16. Klička – 11. a 41. Javorek, 1. Suchánek, 55. Mojžíš, 78. D. Kmoch. Rozhodčí: Benák. ŽK: Janovský, Klička – Slezák, Kesner. Diváků: 150. Poločas: 1:3.
Libodřice: J. Šrámek – Dolejší, Lapáček, Klička, Kemza – Dušek, Červeňák, Bohuslav, Pěkný – Janovský, Jelínek (60. R. Šrámek).
Polepy: Jón – Týma, Suchánek, Petrák (68. D. Kmoch), Mádle – Mojžíš, L. Kmoch (83. Hruška), Kesner, Tauc – Slezák (80. Mokříž), Javorek.