Libodřice - Tuchoraz 2:3

Podzimní měření sil mezi Libodřicemi a Tuchorazí dopadlo lépe pro Tuchoraz, ta totiž doma zvítězila 2:0.

V úvodních patnácti minutách dnešního duelu zahodil Koubek dvě solidní brankové příležitosti a skóre se neměnilo. Trest přišel pro domácí ve 23. minutě, kdy se po rozehrání standardní situace trefil Šmejkal. Čisté svědomí při této brance zřejmě nemohl mít libodřický gólman Polák. Ve 29. minutě Tuchoraz vedla po brance Trnky 2:0. O tři minuty později snížil domácí Janovský po centru Vyskočila a do kabin se šlo za jednobrankového vedení hostů. Do druhého dějství Libodřice vstoupily parádně. Už po dvou minutách rozjásal domácí fandy Koubek, jenž skóroval hlavou po závaru před bránou Tuchorazi.

Zápas dostovlivnila 56. minuta a vyloučení domácího Vacka. Disciplína je všeobecně velkým jarním problémem svěřenců Vladimíra Pěkného, neboť to byla již osmá červená karta, kterou dostal některý z hráčů Libodiřc v jarní části.

Přesto, že domácích bylo o jednoho méně, měli šance. Ovšem Bohuslav ani Vyskočil gól nedali. Hosté toho využili, když v 75. minutě vstřelili vítěznou branku. ,,Utkání jsme si prohráli sami. Neproměnili jsme šance a opět jsme dostali červenou," nemohl být spokojen trenér Libodřic Vladimír Pěkný.

"Dnes to byl relativně otevřený fotbal. Oba góly jsme dostali po našich chybách. Měli jsme šance. Jinak jsme samozřejmě spokojení. Jsou to dobré tři body," nechal se slyšet Roman Pěkný, vedoucí Tuchorazi.

Branky: 32. Janovský, 47. Koubek - 23. a 75. Šmejkal, 29. Trnka. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: 4:2. ČK: 56. Vacek (L). Diváci: 70. Poločas: 1:2.

Libodřice: Polák - Mojžíš, Klička, Bálek, Vacek - Koubek, Bohuslav, Potůček, Illič - Janovský, Vyskočil.

Tuchoraz: Novák - Blecha, J. Černý, Šírl (70. Vostrovský), Kadeřábek (63. Prokeš) - Franek, Trnka, Nekolný, Šmejkal - Pazderec, Fialka.