Libodřice – Červené Pečky 2:1

V Libodřicích se hrál zápas dvou různých poločasů. První pětačtyřicetiminutovka patřila celá Červeným Pečkám. Ty se do svého soupeře pustily od první minuty a tvrdou agresivní hrou a výborným presingem nenechávaly domácím ani metr volného prostoru. Tomu odpovídalo i dění před oběma bránami. Zatímco domácí tým ohrozil bránu hostů až ve 42. minutě, kdy hlavičku Jelínka jen tak tak vytěsnil mimo tři tyče brankář Jón, hosté si vytvářeli jednu šanci za druhou. Již v sedmé minutě se po chybě Kemzy dostal do stoprocentní šance Čálek, ale v samostatném úniku pálil z úhlu mimo bránu. V 18. minutě centroval z levé strany Rejtárek a Čálkova hlavička jen těsně minula levý horní roh domácí svatyně. O dvě minuty později už se ale hosté radovali. To se Čálek postavil k rohovému kopu a přímo od rohového praporku zakroutil míč do sítě (0:1).
S domácími mohlo být ještě hůř, ale střela Kudláčka, únik Čálka ani kombinace Adamce a Kudláčka gólem neskončily. A když po centru Čálka trefil Pokorný hlavou pouze břevno, odcházely do kabin oba týmy za stavu 0:1, což byl pro Libodřice více než lichotivý výsledek.
Do druhého poločasu udělal trenér Libodřic několik změn. Chybujícího obránce Kemzu nahradil útočník Kovacz a domácí zároveň začali hrát jen na tři obránce. Na obrazu hry se to projevilo téměř okamžitě. Libodřice převzaly otěže zápasu, zatlačily svého soupeře na jeho polovinu a začaly si vytvářet gólové příležitosti. V 50. minutě spolu zakombinovali Bohuslav a Pěkný. Střela druhého jmenovaného se otřela o břevno. V 55. po přiťuknutí Jelínka pálil Kovacz v jasné pozici vysoko nad. V 63. minutě už si ale domácí fandové zakřičeli gól. To výborně hrající Vyskočil prošel z hloubi vlastní poloviny podél pravé postranní čáry, obešel tři protihráče a dobře z 18 metrů zavěsil přesnou tvrdou střelu přímo do vzdálenějšího horního rohu Jónovy brány.
Hned po rozehrání ze středového kruhu měl šanci Bohuslav, který se objevil s balonem na malém vápně, ale míč ho neposlechl.
O minutu později už ale libodřický stadion jásal znovu, to když centr Pěkného tečoval do pravého horního rohu brány Peček šťastný střelec Kovacz. Jón neměl šanci (2:1).
Domácí i nadále svého soupeře mačkali, všude byli dřív, bojovali, jejich kombinace měly oči… V 71. minutě pálil těsně vedle Vyskočil, v 75. trefil stejný hráč břevno po centru Pěkného a v 78. hlavičkoval těsně nad Jelínek.
Přes všechny šance domácích už se skóre dále neměnilo. Závěrečné minuty si Libodřice pohlídaly a dokráčely si v klidu pro další tři body.

Branky: 63. Vyskočil, 65. Kovacz – 20. Čálek. Rozhodčí: Šmejkal. ŽK: 1:2. Diváků: 120. Poločas: 0:1.
Libodřice: Šrámek – Dolejší, Bálek, Klička, Kemza (46. Kovacz) – Vyskočil, Červeňák, Bohuslav, Pěkný – Jelínek, Potůček.
Červené Pečky: Jón – Nádvorník, Malina, Pokorný, Rejtárek – Zach, Herčik, Adamec (80. Podnecký), Janovský (65. Procházka) – Čálek, Kudláček.