Červené Pečky – AFK Pečky 0:0

Ač se jednalo o derby, tak na hřišti to nebylo vůbec nijak znát. Průměrný fotbal, bez nějakých zajímavých či emotivních situací. V prvním poločase byli aktivnější hosté, avšak prezentovali se pouze střelami mimo tyče. Výjimka nastala ve 28. minutě, kdy se zaskvěl brankář Červených Peček Petr Vokáček, který vyškrábl nebezpečnou střelu zpoza vápna. Ovšem v chladném počasí byl k vidění spíše tuhý boj o každý balón, a ani se nelze divit, že někteří diváci raději v místní hospůdce sledovali přímí přenos z anglické Premier League.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky vyběhli fotbalisté Čerevných Peček s větší aktivitou a měli jasnou územní převahu. Jenže z té se jim nedařilo nic vytěžit, často jim v zakončení chyběl důraz a také velkým problémem domácích byla finální přihrávka. V 60. minutě se mohl stát hrdinou domácí útočník Kudláček, leč v těžké pozici trefil pouze břevno Hanušovy branky. Hosté z Peček se již nikam nehnali a v poklidu bránili bezbrankový stav, to domácím se snaha upřít nedala, ale k nějakému ohrožení hostující branky se dostávali pouze sporadicky. Po velice průměrném fotbalu nemohlo utkání skončit jinak, než 0:0


Rouhodčí: Holý. ŽK: Herčík – Zelenka, P. Hanuš. Diváci: 60.

Červené Pečky: Vokáček - Rejthárek, Malina, Pokorný, A. Nádvorník - Vohnický (67. T. Nádvorník), Herčík, Adamec, Zach – Kudláček, Čálek (81 Žoha).

AFK Pečky: M. Hanuš – P. Hanuš, Vlk, Braňka, Melíšek – Plaček (80. Schnurifeil), T. Hovorka, Březina, Zelenka – Kejda, Lev.

(David Solnař)