Pečky - Velim B 0:3

V prvním z derby se v první půli hrál hodně vyrovnaný fotbal. Byl to zápas s čekáním na první gól. „Bylo jasné, že kdo ho dá, ten vyhraje,“ řekl domácí kouč Miloš Malina.

Utkání se lámalo po přestávce. Pečky nastřelily břevno a hosté za chvíli odpověděli vedoucím gólem. „Pak už jsme hráli vabank,“ popsal Malina. Pečky navíc doplatily na zranění Melíška. Už totiž měly vystřídané tři hráče, takže v poslední dvacetiminutovce musely dohrávat oslabené o jednoho borce. „Vzadu už jsme to při riskantní hře neměli pevné,“ uvedl Malina.

Velimská rezerva toho využila ke dvěma rozhodujícím úderům. „Skóre mluví výrazně v náš prospěch, ale jinak byl duel dlouho vyrovnaný. A měl svou kvalitu,“ podotkl kouč vítězů Miroslav Cmár, původem z Peček.

Branky: 55. Kozel, 84. Křelina, 88. Hrabal. Rozhodčí: Hejný. ŽK: 3:3. Diváků: 170. Poločas: 0:0.

Pečky: Hemmer - Hanuš, Jindrák, Funda, Melíšek - Martínek (72. Modrovič), Bálek, Müller, Nykodým (57. Kejda) - Horáček (72. Moravec), Vančura.

Velim B: Svoboda - Kincl, Srp, Dejmek, Nedbal - Jiřička, Hájek, Hlavatý, Kozel - Křelina, Hrabal. Střídali: Ptáček, Kostka, Sixta.