Jak hodnotíte utkání?
Jiří Vondřejc (trenér Polep): Pro náš klub to byl prestižní zápas, protože někteří hráči působili ať už trenérsky nebo hráčsky v Libodřicích. My jsme doma samozřejmě chtěli zvítězit, získat tři body, protože hrajeme z prvního místa. O soupeři jsme věděli, že kvalitu má, že jeho umístění v tabulce neodpovídá herní kvalitě, což během zápasu potvrdil. Přesto si myslím, že jsme byli fotbalovější, měli jsme územní převahu, nicméně soupeř se dvakrát dostal na kontakt jedné branky, takže zápas měl svůj náboj až do posledních minut.
Vladimír Pěkný (trenér Libodřic): Já si myslím, že jsme hráli dost dobře na to, abysme nemuseli prohrát, že jsme na ten bod měli, utkání by slušel výsledek 3:3, ale vzhledem k okolnostem, které byly tady na hřišti, se to prostě nepovedlo. Z mého pohledu to bylo jasné remízové utkání. Víte, kdybych vyhrál takovým způsobem, jakým dnes vyhrály Polepy, tak by mě to snad ani netěšilo.
Nepodcenili jste v druhé půli svého soupeře? Zdálo se, že jste ubrali plyn?
J. V.: My jsme určitě nechtěli ubrat plyn, ale stává se nám v zápasech, že máme takovou hluchou patnáctiminutovku, čehož soupeř využil a dostal se dvakrát na dostřel jedné branky. Ale jinak si myslím, že jsme vývoj utkání kontrolovali a zaslouženě vyhráli.
S hrou svého mužstva jste byl spokojený?
V. P: Ve druhém poločase jsme myslím předvedli dobrou hru. Kvalitně hrála záloha i útok, dali jsme dva nádherné góly, ale zase jsme udělali dvě chyby, které jsme zaplatili naprosto zbytečnými góly.
Vyzdvihl byste hru nějakého hráče?
J. V: Určitě se našli hráči, kteří vyčnívali, ačkoli celé mužstvo hrálo dobře. Byli to především Kmoch, Suchánek v defenzívě a Kesner.
V. P.: Velice dobře hrál Petr Pěkný, ostatně dal dva nádherné góly, což hovoří samo za sebe.