TŘI DVORY B

Rezerva Třech Dvor byla příjemným překvapením IV. třídy. Tým, který ani neměl v plánu postoupit, nakonec urval první místo v celé soutěži a v nadcházejícím ročníku si zahraje vyšší soutěž, respektive III. třídu. Uplynulou sezonu nám zhodnotil trenér Rudolf Zuzka.
„V minulé sezoně se zde sešel velmi dobrý kolektiv hráčů. Postoupili jsme také díky zapracování několika dorostenců do týmu, se kterými se počítá i do áčka, a dále s pomocí několika jedinců, srdcařů z A týmu. Původně jsme neměli postupové ambice, ale začalo se to dobře vyvíjet a nakonec jsme to dotáhli až k postupu. Kluky to začalo bavit, i na tréninky chodili v hojném počtu.“
Třídvorské béčko se i v nové sezoně bude moci spolehnout na výpomoc z áčka, ale i přesto udržet soutěž bude složité. „Cíl máme jasný, udržet se. Samozřejmě bychom se chtěli pohybovat někde u středu tabulky, a proto musí všichni kluci pořádně makat a kvalitně se na vyšší soutěž připravit. Nějací noví fotbalisté se v týmu objeví, ale vše bude záležet na rozhodnutí A-týmu,“ uvedl Zuzka.


POLEPY B

Fotbalisté Polep B zaznamenali v uplynulé sezoně pouze dvě porážky a tudíž je postup do III. třídy nemohl minout. Bylo znát, že v Polepech zafungovalo propojení mezí A a B týmem. V rezervním týmu se vytvořila skvělá parta a postup byl už jen logickým vyústěním.
„ Hodnotit sezonu nemůžeme jinak než dobře. Postoupilo se, tudíž velká spokojenost,“ řekl hráč Martin Hruška.
Fotbalisté rezervního týmu Polep se nechtějí ztratit ani ve vyšší soutěži, ba naopak mají v plánu zaútočit na přední příčky v tabulce. „ Určitě chceme hrát někde uprostřed, ale pokud to půjde, budeme atakovat čelo tabulky,“ prohlásil Hruška.
B tým Polep zahájil letní přípravu již před čtrnácti dny a na novou sezonu se připravují společně s dorostem. V kádru béčka Polep se již objevila první posila. „ Tak zatím přišel Petr Vošoust z Ovčár a vlastně se vrátil brankář Byrtus. Navíc v A-týmu Polep je devatenáct fotbalistů, to znamená, že určitě k nám přijdou hráči odtud,“ podotkl Hruška.


SK BŘEŽANY II

Fotbalisté Břežan zažili úspěšnou sezonu, po celý ročník šli za svým jasným cílem a tím nebylo nic jiného než postup z IV. třídy. Tudíž spokojenost zavládla i u hráčů, konkrétně u Michala Piknera byla cítit velká spokojenost. „Sezonu nemůžeme hodnotit jinak než kladně, po pěti letech se nám podařilo postoupit. Myslím si, že jsme předváděli slušivý fotbal i pro diváky,“ sdělil Pikner.
Zda si myslíte, že se Břežany v nadcházející sezoně chtějí především udržet, tak to se hluboce mýlíte. „Chtěli bychom určitě postupovat i nadále, a cíle pro letošní ročník? Atakovat přední příčky tabulky,“ zní sebevědomě z Břežan.
Tam byla již zahájena letní příprava a už nyní do mužstva míří několik nových tváří. „ Tým z minulé sezony máme kvalitní, ale chtěli bychom ho ještě doplnit. První posilou bude David Franek z Tuchoraze. Pak máme rozjednaných několik kluků, ale tam není nic uzavřené, sdělil na závěr Pikner.

(David Solnař)