Červené Pečky – Poděbrady 4:1

„Ještě do poločasu se nám podařilo otočit výsledek, když jsme prohrávali snad od třetí minuty. Poločasové prostřídání se na hře odrazilo, bylo to poměrně neurovnané, navíc jsme pro zranění museli s některými hráči na postech zahýbat. Rozhodnutí asi přišlo po nevyužitém rohu soupeře. Gólman míč stáhnul a rozehrávkou založil rychlou gólovou akci na dva doteky na Janovského. Vyzkoušeli jsme dnes nové hráče, s kterými počítám pro jaro. Hačka z Kutné Hory a Kutil z Kolína jsou typy, které jsme sháněli a doufám, že budou posilami. Jsou mladí, což odpovídá tomu, co znovu opakuji, že chceme pracovat a stavět právě na mladých hráčích,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

„My jsme hráli ve hrozně splácané sestavě. Někteří kluci byli poprvé na hřišti a navíc se nám zranili Jirka Fořt a Voříšek,“ řekl po zápase poděbradský hráč Jiří Kohoutek.

Branky: M. Janovský 2, J. Kulhánek, Krátký - Týma. Poločas: 2:1

Červené Pečky: Jón – T. Nádvorník, Pokorný, Krátký, M. Janovský – Hačka, Herčík, Rejthárek, Kutil – J. Kulhánek, Vohnický. Střídali: A. Procházka, Adamec, A. Nádvorník, Hanzl, J. Svoboda.

(Miloslav Kapic)