Červené Pečky – Bílé Podolí 3:3

S účastníkem nejnižší krajské soutěže se rozešli smírně, a to i přesto, že už v průběhu druhého poločasu vedli o dva góly.

„Prvních dvacet minut bylo z naší strany dobrých. Dostali jsme se do vedení dva nula. Zkoušeli jsme hru na pět záložníků, což jsme praktikovali během jarní sezony. Líbilo se mi to, bylo to v pohybu s dobrým zakončení. Jenomže potom jsme přestali hrát, soupeř to vycítil a do přestávky dokázal snížit. Po změně stran jsme se sice dostali do vedení 3:1, ale soupeř byl lepší. Nakonec jsme ještě mohli prohrát, ale Douděra nás v závěru podržel. Na druhou stranu, kdybychom proměnili Janovským tři šance, mohli jsme vyhrát. Ale jsem spokojen, že nám vyšlo Bílé Podolí vstříc a sehrálo s námi tento zápas. Tímto jim ještě jednou děkuju,“ uvedl kouč Červených Peček Radek Kulhánek.

„S utkáním jsme spokojeni. Jen nám nevyšel úvod, kdy jsme vlastně domácím poskytli dvě příležitosti a oni je proměnili,“ uvedl trenér Bílého Podolí Radek Toman. „Do poločasu stačil Libor Jelínek snížit na jedna dva. V poli jsme byli domácím rovnocenným soupeřem od dvacáté minuty. Druhý poločas jsme začali chybou, kterou domácí zase potrestali, ale dokázali jsme srovnat po dvou brankách Libora Jelínka, který tak dal hattrick. Ke konci utkání jsme měli ještě tři příležitosti, které mohli skončit gólem. Kluci zápas odmakali, jsem spokojený. Nevzdali jsme to a vyrovnali,“ dodal Toman.

Další přípravný duel sehrají Červené Pečky v sobotu, kdy na domácím hřišti hostí od 10.30 hodin Kouřim.

Branky: 5. Janovský, 18. M. Rejthárek, 52. Vohnický – 25., 55. a 68. Jelínek. Poločas: 2:1.
Červené Pečky: Douděra – Hošek, Pokorný, Růžička, Zach – Vohnický, Herčík (46. Krátký), M. Rejthárek, Kulhánek, M. Janovský – P. Janovský.