Červené Pečky – Benešov B 0:1

Ani v dalším kole I. A třídy nemohli hráči Červených Peček z domácího trávníku odcházet s radostí v očích. Nejenže byli díky dešti zmoklí na kost, minutu před koncem je polila další ledová sprcha. Dostali gól na 0:1.

„Bylo to z náhodné akce. My jsme měli zápas pod kontrolou, ale nedali jsme branku. Šance jsme měli, ale neprosadili jsme se, a takhle to dopadlo. Minutu před koncem jsme dostali gól a prohráli,“ byl smutný červenopečecký trenér Miloš Malina.

„Jsem zklamaný, protože jsme byli herně lepší. Bohužel ale jen po vápno. A bez branky se vyhrát nedá. Hráčům ale snahu nebo něco podobného vytknout nemůžu,“ doplnil Malina.

„Na zápas jsme se důkladně připravovali, protože jsme byli bez bodu, stejně jako Pečky. Potřebovali jsme se chytit i po psychické stránce, protože v úvodních dvou utkáních jsme nebyli horším mužstvem, ale nedali jsme ložené šance. Do prvního poločasu jsme šli s pěti záložníky, neboť jsme chtěli zhustit střed hřiště a hrát na brejky, což se podařilo. Měli jsme dvě obrovské šance a pětatřicet minut jsme soupeře do ničeho nepustili. V závěru poločasu nás podržel gólman Burcev, když vyřešil dva závary. Na začátku druhé půle nás soupeř trochu zmáčknul. Pak se naše hra zvedla, jenže jsme nic nevytěžili z nadějných brejkových akcí a přečíslení. Tohle utkání bylo z kategorie vydřených. Červené Pečky překvapily dobrou hrou. Jsem rád, že kluci si sáhli na dno sil a utkání dokázali zlomit po brilantní akci O. Páva a parádním zakončení Voráčka. Pochválit bych chtěl v Brance Burceva, který odchytal velmi dobrý zápas a po přestávce nastoupivšího Voráčka, který svým pohybem hru oživil a svůj dobrý výkon korunoval rozhodujícím gólem,“ pochválil hráče kouč benešovské rezervy Miloslav Brožek.

Branka: 89. Voráček. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Červené Pečky: Malý – Šváb, Holub, Krátký, Janovský – Adamec (68. Hačka), Rejthárek, P. Kesner (84. Vlasák), Kedršt – Slezák, Kulhánek (62. M. Kesner).