Jílové - Červené Pečky 3:0

První poločas byl vyrovnaný a také bezgólový.

,,Dnes jsme šli do utkání s tím, abychom neinkasovali. A také jsme chtěli hrozit z protiútoků," popsal Radek Kulhánek, trenér Červených Peček.

V 58. minutě se domácím podařilo vstřelit branku, když dorážel Muller. Poté měli hosté řadu šancí, ovšem bez brankového efektu. Trest přišel v 71. minutě, kdy Dupal využil rychlý protiútok.

Poté, co Červené Pečky podruhé inkasovaly, se opět dostaly do tří vyložených šancí. Ty nevyužily a konečnou podobu výsledku stanovil znovu Muller.

,,Bohužel se nám nepodařilo udělat body. Dnes vyhrál šťastnější tým, který dal góly," uzavřel Kulhánek.

Branky: 58. a 85. Muller, 71. Dupal. Rozhodčí: Asník. ŽK: 0:3. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Červené Pečky: Vokáček - Procházka, Krátký, Kutil - Podnecký - Hačka, Rejthárek (85. T. Nádvorník), Herčik, Janovský - J. Kulhánek, Vohnický.