Fotbalisté Českého Brodu v dohrávce 17. kola krajského přeboru porazili před vlastními fanoušky první Zápy 1:0 a hodně si tak pomohli v boji o záchranu v soutěži.

Domácímnahrálo do karethlavně to, že hosté hráli od 28. minuty bez vyloučeného kanonýra Böhma. Jediný gól utkání vstřelil Štefančík.

„Od začátku jsme byli lepší. Samozřejmě nám nahrála ta červená. Měli jsme i šance,“ uvedl vedoucí Českého Brodu Jan Křen. „Po hodině hry jsme ale odpadli a vyrovnávací gól byl na spadnutí. Nakonec jsme tlak soupeře přečkali. Musím říct, že Zápy mají skvělý tým, ale u nás to neunesli,“ dodal.

Branky: 24. Štefančík. Rozhodčí: Brejník. ŽK: 2:7. ČK: 28. Böhm (Zápy). Diváci: 200. Poločas: 1:0.
Český Brod: Krch – Kopecký (86. Valenta), Bureš, Mlejnek, Kozlíček (60. Kratochvíl) – Pech, Pařízek, Trnka, Hubáček – Štefančík, Allison (58. Lehovec).