Nové Strašecí – Český Brod 1:1

Zatímco v prvním poločase měli navrch, po změně stran už to tak slavné nebylo a i díky tomu získali hráči Českého Brodu bod.

„V první půli jsme byli výrazně lepší. Vytvořili si několik dobrých příležitostí. Kromě gólu v té největší mířil Mlejnek hlavou do břevna. Soupeř měl jednu šanci, kdy po naší chybě přehazoval hráč našeho brankáře, naštěstí přehodil i bránu,“ uvedl trenér Brodu Jiří Tesař.

Jeho tým se ve 20. minutě dostal do vedení, které ale neudržel. Nakonec mohl vyhrát, ale nedokázal využít dvacetiminutovou přesilovku.

„Musím říci, že prvních třicet minut nás hosté jednoznačně přehrávali a nebýt brankáře Kuta, tak po půl hodině hry mohlo být po utkání. Naštěstí nás Kut podržel a ve druhém poločase jsme utkání měli ve vlastní režii, v závěru, kdy jsme hráli pouze v deseti, jsme si vytvořili nejvíce šancí, ale bohužel se nám nepodařilo vsítit vítězný gól. Ale po průběhu zápasu musíme být s bodem spokojeni, i když jsme mohli výsledek v samotném závěru zvrátit,“ hodnotil utkání strašecký lodivod Miloslav Mrázek.

„Ve druhém poločase jsme si to trošku prohospodařili. Dostali jsme slepený gól ze strany, kdy se míč asi třikrát odrazil. Byla to taková haluz, prostě nehezký gól. Mohli jsme dostat další, na druhou stranu i dát. Nakonec z toho byla bohužel remíza. Musím ale říct, že k vývoji je spravedlivá. Měli jsme rozhodnout již v prvním poločase,“ dodal Tesař.

Branky: 48. Vašák - 20. Štefančík. Rozhodčí: Košťálek. ŽK: 3:2. ČK: 70. Soukup (NS). Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Český Brod: Krch – P. Kopecký, Bureš, Mlejnek, Kozlíček – Trnka (80. Dvořák), Pech, Pařízek, Hubáček (72. Jambor) – Štefančík, Lehovec.