Český Brod – Neratovice 0:0

Po závěrečném hvizdu byl nakonec rád i za jediný bod. Po jedné skoro šanci v obou poločasech je na zisk všech bodů málo.

Kulvajt v první polovině utkání, bylo to přesně ve 45. minutě, pokutový kop neproměnil, když trefil tyč, ale druhý poločas vyzněl jasně pro hosty.
Domácí byli pod tlakem a jen střelecká nemohoucnost Neratovic a skvělé zákroky Doubka je zachránily od porážky.

Domácí nebudou také v dobrém vzpomínat na rozhodčího. Před přestávkou se dvakrát dožadovali odpískání pokutového kopu, na což doplatil odchodem ze střídačky trenér Poupa, teprve třetí zákrok v pořadí rozhodčí posoudil jako nedovolený, ale Kulvajt si s penaltou neporadil.

„Dát penaltu, možná se utkání vyvíjelo jinak, tento moment asi rozhodnul. Druhý poločas jsme byli pod velkým tlakem, minimálně ve třech případech nás zachránil Doubek,“ řekl po utkání trenér Českého Brodu Ladislav Poupa.

„Byl to souboj naší neproduktivity s domácím brankářem. Již během prvního poločasu jsme měli takových šest šancí, z kterých se mohou dávat branky. Druhý poločas to už byly vyložené šance, jen míč dostat do branky, to se nám ale nepodařilo. Do každého utkání jdeme s tím, že chceme vyhrát, po tom dnešním jsem s výsledkem nespokojený,“ řekl po utkání trenér Neratovic Jiří Kavka.

Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.
Český Brod: Doubek – Mrázek, Margolius, Dvořák (78. Kratochvíl), Kozlíček – Skála, Pařízek, Křelina, Hubáček (90. Dušek) – Kulvajt, Štefančík.

(Miloslav Kapic)