Červené Pečky – Tupadly 0:1

Trenér hostů zářil po utkání spokojeností. Jak by také ne, jeho svěřenci dokázali překvapit domácí mužstvo a vyhráli v Červených Pečkách 1:0."Myslím si, že kluci dneska předvedli velice slušný výkon, domácí jsme k ničemu nepustili. Tu výhru jsme udělali hlavně velkou bojovností a chutí po výhře. Jsem spokojený, že zrovnaz Červených Pečkách, kde se jen tak nevyhrává, vezeme tři body," zhodnotil zápas kouč Tupadel Karel Mikeš.

To trenér Červených Peček Radek Kulhánek byl po nepovedeném utkání velice rozzlobený a neváhal použít ostřejší slova na adresu svých svěřenců. „Největší katastrofa za tuto sezonu, co jsem u tohoto týmu. Možná i celkově, za ty roky, co jsem trénoval. Takovou hrůzu, to jsem ještě nezažil. Jestliže mužstvo potřebuje uhrát dva body, aby mělo jistotu postupu, a pak předvedou tohle, tak je to na to, že bych se s tím týmem chtěl rozloučit a víckrát s ním nemít nic společného,“ chrlil ze sebe trenér Kulhánek.
Dále kouč Červených Peček dodává. „Jsem naštvaný, hodně naštvaný. Tenhle jejich výkon je neomluvitelný a já to absolutně neakceptuju. Hodnotím to, jako jednu velkou katastrofu, která mě osobně obrovsky uráží,“ pronesl naštvaný Kulhánek.
Na otázku, zda je někdo, koho by dneska lodivod Červených Peček pochválil, odpověděl následující. „Někoho do sestavy kola? Možná, kdybyste chtěl dementa kola, tak bych někoho ze svého týmu dneska určitě vybral,“ nešetřil kritikou kouč Kulhánek.

Branky: 65. Štajner. Rozhodčí: Nepraš. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 0:0.
Červené Pečky: Vokáček – Krátký (80. Podnecký), Malina, Pokorný, Nádvorník – Adamec (75. Pokorný), Rejthárek, Herčík, Janovský – Čálek, Zach (46. Žoha).

Tupadly: Skokan – Průcha, Štajner( 88. Čech), Mesároš, Agh - Drbohlav, Truksa, Chvátal, Blahák – Čmakal, Kavánek.

(David Solnař)