Český Brod – Čelákovice 1:1

Ten, kdo zmeškal začátek zápasu, vůbec nemusel litovat. Téměř půl hodiny se hrálo bez vážnějšího vzrušení před jednou nebo druhou brankou. Jako první to mohl změnit domácí Szöcz, který stál na konci pěkné kombinační akce. Jeho střelu placírkou ale Hofta vyrazil.
Pak se o slovo přihlásili i hosté, a to hodně důrazně. Jelínek vyslal do akce Dalekoreje, který se dravým průnikem prodral až před brankáře Sovu. Překonat ho ale nedokázal. Jeho pokus skončil na břevně.
Hosté této šance ale litovat nemuseli. O minutu později se totiž Dalekorej dokázal prosadit. Z úhlu prostřelil Sovu. „Byl to zase vlastní gól. Stejně jako minule,“ smutnil po utkání domácí gólman Sova.
Hodně vzruchu přinesla 39. minuta. Při standardní situaci ve vápně hostů přidržel a následně povalil na zem bránící Matějka Scháněla. Rozhodčí Klátil jasný faul ale přehlédl.
Domácí se nakonec vyrovnávací branky dočkali v 56. minutě. Margolius zahrával trestný kop, jeho rána byla ve zdi tečována, díky tomu také skončila v síti. Brankář Hofta šel totiž na druhou stranu.
V dalších minutách se vyznamenali oba gólmani. Nejprve oba čarovali po rohových kopech. Pak se blýskl Hofta při trestňáku Böhma a v nastaveném čase zase na druhé straně vytáhl Sova parádní zákrok při průniku přes tři protihráče a následné jedovaté střele Dalekoreje.

Branky: 56. Margolius – 31. Dalekorej. Rozhodčí: Klátil. ŽK: 4:2. Diváci: 350. Poločas: 0:1.
Český Brod: Sova – P. Kopecký, Margolius, Scháněl, Böhm – Vobořil, M. Kopecký, Šimr, Szöcz (72. Mičko) – Bartolšic (84. Hubáček), Kozák (89. Hubač).
Čelákovice: Hofta – Koch, Flekač, Markuzi, Homola – Hakl, Jelínek, Havlát, Kubeš (90. Pavel Bařina) – Dalekorej, Matějka (69. Reichert).