Dobrovice – Český Brod 3:0

Podle papírových předpokladů dopadlo další kolo krajského přeboru. Třináctý Český Brod nedokázal u šestého týmu vsítit branku a domů se vracel poražen.

Domácí celek se v úvodu blýskl velmi aktivní hrou, ze které pramenila taképrvní trefa. Chvíli na to mohl českobrodský Bureš vyrovnat, jenže trefil jen břevno. Vyrovnaná hra ve zbytku první půle už žádnou branku nepřipravila, a tak si domácí nesli do kabin úzké vedení.

Ve druhé půli ale nenechali nic náhodě. Dvěma góly vyčíslili nejen svou pozici v tabulce, ale i herní převahu z druhého poločasu a bez problémů zvítězili.

„V prvním poločase se nám vyrovnat nepodařilo, a pak už jsme se do větší šance nedostali. Domácí si ve druhé půli pohlídali vedení, ještě ho navýšili a zaslouženě vyhráli,“ komentoval sobotní utkání vedoucí Českého Brodu Jan Křen.

Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 2:2. Poločas: 1:0. Diváci: 150. Český Brod: Krch – Bureš, Mlejnek, Kopecký (72. Kratochvíl), Kozlíček – Trnka, Pařízek, Pech (81. Dvořák), Hubáček (65. Valenta) – Lehovec, Štefančík.