Český Brod – Třeboradice 2:1

 

Svěřenci kouče Tesaře na hřišti vládli hned od začátku. Přesto to byli hosté, kdo šel v průběhu první půle do vedení. Gólem do šatny ale Valenta stihl vyrovnat, a tak se o vítězi rozhodovalo až ve druhé půli. A to už na trávníku úřadovali více méně jen Českobrodští.

 

Jejich převahu přetavil v branku Kratochvíl. Ten se po centru ze strany prosadil ve vápně a trefou k tyčce udal konečný stav duelu. Český Brod zvítězil 2:1.

 

„Byl to náš nejlepší výkon v přípravném období. Soupeře jsme přehrávali po celou dobu. V prvním poločase jsme nedali dvě šance a prohrávali jsme, naštěstí se nám podařilo otočit. Doufám, že jsme tímto utkáním chytli dobrou fazónu a budeme takto pokračovat i v mistrovských zápasech,“ komentoval utkání trenér Českého Brodu Jiří Tesař.

 

Jeho mančaft teď čeká dolaďovací část přípravy a střádání taktiky na první jarní mač. V neděli 11. března Českobrodští zajíždějí k devátému týmu, do Benátek. „Je to nevyzpytatelný soupeř a i v přípravě měl dobré výsledky. Určitě tam ale nejedeme prohrát,“ hlásá před úvodním jarním kolem krajského přeboru kouč Českého Brodu Jiří Tesař.  

 

Branky: 43. Valenta, 60. Kratochvíl. Poločas: 1:1.

Český Brod: Sova (46. Gabriel) – Červenka, Bureš, Mlejnek (46, Allison), Valenta – Kozlíček, Jirků, Krejcar, Trnka – Štefančík, Moravec (46. Kratochvíl).