Během pár okamžiků se strhává mela. Výsledek? Hlavní rozhodčí František Neuman tak díky tomu předčasně ukončuje zápas. „V 83. minutě ukončuji předčasně zápas pro inzultaci rozhodčího,“ uvedl hlavní důvod sudí zápasu Neuman. „Za svoji dlouholetou kariéru jsme nic podobného řešit nemusel,“ dodal.
„Zápas byl vyhrocený, oba mančafty bojují o sestup. Navíc zápas absolutně nezvládl hlavní rozhodčí, který nesmyslně rozdával karty na obě strany. Všechno to vyústilo v závěru zápasu, kdy pomezní rozhodčí napadl fanouška,“ uvedl kapitán Kozojed Jindřich Novák. „Bylo to asi tak, že ten fanoušek toho pomezního popichoval. Pak si sedl na zábradlí a ten pomezní ho stáhnul do hřiště. Samozřejmě se strhla mela, do které se zapojili i další diváci a hráči. V zápise je sice uvedeno, že ten fanoušek napadl pomezního, ale napsal jsem námitku, protože to bylo přesně obráceně. Navíc to nebyl náš fanoušek, jak někdo říkal,“ dodal.
„Kozojedy si budou samozřejmě hájit své zájmy, ale bylo to tak, že ten fanoušek se sápal na pomezního, jenomže jak byl v podnapilém stavu, tak přepadl. Nebylo to tak, že by ho tam ten pomezní stáhl. Mohlo to tak vypadat, ale opravdu přepadl sám,“ podotkl rozhodčí Neuman.

“Ten fanoušek přelézal sám o sobě, nikdo ho tam netahal. Nevím, jestli chtěl běžet rovnou na hráče, nebo pomezního. K tomu vám víc neřeknu,“ řekl sekretář Radimi Martin Sýkora. „Oddjížděl jsem autem z fotbalu jako druhé auto. Pořadatelé zavřeli bránu, aby se nikdo nedostal ven. Přede mnou jel golf, do kterého vyloženě narvali toho výtečníka. Celé osazenstvo golfu u brány vylezlo a dožadovalo se výjezdu z areálu. Než jsem vystoupil z auta přetlačili dva pořadatele a bránu sami otevřeli. Přetlačovaná probíhala u brány dál už i se mnou. Z areálu vyjelo jako první to stříbrný auto, myslím Peugeot 407. Před ním jsme uskočili, protože nevypadal na to, že zastaví. Potom nám ujel i zmiňovanej golf, na ulici nasedli do aut a zmizeli,“ dodal Sýkora.

O osudu zápasu rozhodne disciplinární komise OFS.