Polepy se ale soka se zvučnými jmény nezalekly a statečně mu odolávaly. V některých pasážích soupeře dokonce přehrávaly. Bylo to ale málo, hosté si odvezli tři body za výhru 5:1.

„Utkání se mi velice těžko hodnotí, protože když je soupeř hratelný a my prostě promarníme neskutečný příležitosti, tak člověk je takový jaký je,“ hlesl po utkání kouč Polep Jaroslav Bejlek. „Soupeř měl čtyři šance a dal pět gólů. Ze hry Brozany na branku nevystřelily ani jednou. Z tohoto pohledu oppravdu nevím, jak mám to utkání hodnotit. Hráči podali diletantský, opravdu diletantský výkon,“ dodal.

Polepy můžou být naštvané pouze na sebe. V defenzivě udělaly několik hrubek a v ofenzivě to nebylo o moc lepší. Ze sedmi gólových příležitostí proměnili pouze jednu jedinou. „To jsou neskutečný chyby v obraně a neskutečně zmařený šance v útoku. A fotbal se hraje bohužel na góly, na nic jinýho. Jsem zklamaný výkonem mužstva jako celku,“ dodal nazlobený Jaroslav Bejlek.

Brozany se mohou pochlubit opravdu nabitým kádrem. Kromě již zmiňovaných hráčů za ně ještě nastupuje Veleba a několik hráčů z Afriky. Z trenérské lavičky je vede Jiří Němec. "Máme u nás dva hráče z Nigérie a dva z Beninu. A to nám ještě chybí nejlepší střelec mužstva Gnahoui, který má srdeční problémy, proto zůstal doma v Beninu," podotkl sekretář Brozan Petr Klimeš.