Bečváry - Velim B 1:4

Hrálo se na přírodní trávě a terén byl dost tvrdý a nerovný. V první půli žádná branka nepadla, i když oba týmy šance měly.

Góly padaly až po přestávce. O ten první se postarali domácí, kteří se v 50. minutě dostali do vedení. O pět minut později vyrovnával střední záložník Jelínek. V 67. minutě poslal hosty do vedení Tlučhoř, když proměnil pokutový kop. V 72. minutě předvedl pěknou individuální akci Psohlavec a rázem to bylo o dvě branky. Konečný výsledek utkání dal čtvrt hodiny před koncem Ptáček, jemuž přihrával aktivní Psohlavec.

"Po zimním turnaji jsme chtěli sehrát další kvalitní zápas. Bohužel jsme se potýkali se zraněními. Měli jsme čtyři zraněné, z toho tři byli klíčový hráči,“ litoval absencí Jaroslav Češpiva, trenér Velimi B. ,,První poločas byl vyrovnaný. Šance byly na obou stranách. Nám chyběl pohyb a také dobrá přihrávka, ty jsme dost kazili. Po poločase nám soupeř vstřelil branku. Po obdržené brance jsme se probudili a výsledkem byly čtyři branky v síti soupeře a pár pěkných akcí. Jsem jenom zklamán, že jsme opět nebyli kompletní,“ uzavřel Češpiva.

Branky Velimi: 55. Jelínek, 67. Tlučhoř z PK, 72. Psohlavec, 75. Ptáček. Poločas: 0:0.

Velim B: Daněk - Kyncl, Dejmek, Soukup, Ulrych - Kaprálek, Jelínek, Tlučhoř, Němec - Dostál, Psohlavec. Střídali: Rak, Ptáček.

(Denis Jeřábek)