Starší dorost (krajský přebor) - 9. místo

„Tady vládne spokojenost, i když to umístění mohlo být o něco lepší. Myslím si, že hlavně se silnými soupeři hrajeme krásný fotbal, ale na druhou stranu s těmi slabšími se jim podřídíme, a to je naše chyba. Je to daný podceněním a nevyrovnaností. Jinak jsme hráli hodně s mladým týmem. To je do příští sezony potěšující, protože ze základu nám končí jeden hráč - Lukáš Křelina. Příští rok bychom měli hrát výš, protože máme mladý a perspektivní tým. Například se nám podařilo zapracovat Davida Brdička, který rovnou ze žáků šel hrát za starší dorost,“ uvedl trenér Milan Kapic

Mladší dorost (KP) - 16. místo (tr. Dan Kmoch)

„Nejhorší tým našeho klubu,“ zhodnotil vystoupení týmu sekretář Miloš Malina. „Bylo to daný tím, že bohužel nám chybí ročník 93 a to bylo průšvihový. Hráčů bylo málo, takže tým byl doplňován žáky, což se na výkonech projevilo. Dokonce dvakrát hráli v menším počtu. Někteří hráči odehráli dobrý zápasy jak za starší, tak mladší. Například Dittrich, Jansta nebo Chadraba,“ dodal.

Starší žáci (I. A třída) - 3. místo

„Nakonec třetí místo, ale postupujeme do kraje, protože první Týnec nad Sázavou soutěž nepřihlásil a druhý Benešov B nemůže postupovat, protože ve vyšší soutěži má své áčko,“ konstatoval kouč Tomáš Liga. „Jinak s výkony vládne spokojenost, i když dva zápasy jsme mohli zvládnou líp. Sedm porážek je na můj vkus moc. Ke konci soutěže nás poskytla velká marodka, ale závěr i v nižším počtu hráčů nakonec hráči zvládli dobře,“ dodal Liga.

Mladší žáci (I. A třída) - 1. místo (tr. Luděk Špaček)

„Nejlepší naše kategorie,“ vysekl poklonu Malina. Vládne absolutní spokojenost. Jsme rádi, že takhle uspěli. Celou soutěž podávali vyrovnané a výborné výkony. Čtyři až pět hráčů odchází mezi starší žáky, ale tým bude doplněn některými hráči z přípravky,“ dodal Malina.

Starší přípravka - 2. místo ve skupině (tr. Roman Nečas)

„Tady se projevilo, že nám odešel silný ročník 97, který loni celou soutěž vyhrál. Ale i s druhým místem jsme spokojeni,“ podotkl Malina

Mladší přípravka - 2. místo (tr. Bohuslav Hlaváč)

„Opět druhé místo za FK Kolín. V současné době jsme na tom trošku hůř než náš rival,“ přiznal Malina.

Nejmladší přípravka (tr. Zděnek Dvořák)

„Absolvovala několik přípravných zápasů a turnajů. Vládne s nimi spokojenost. Tady jde hlavně o to, aby měli kladný vztah ke sportu,“ uvedl Malina.

Závěr

„I při těch špatných podmínkách, kdy nám shořela tribuna, tak se nám podařilo ve všech soutěžích podávat kvalitní výkony a jsme všichni spokojeni,“ konstatoval Miloš Malina. „Navíc ročníky 96 a 97 vzorně reprezentovaly v okresních výběrech, kde obsadily shodně třetí místa v kraji. A hráči Hanousek a Šafranko nakoukli do reprezentací Středočeského kraje,“ dodal kolínský sekretář Miloš Malina.