Co říkáte na vaše vítězství?
JD: Pěkný, nepočítal jsem s tím Je to především díky klukům, který mi posílali hlasy.
JV: Když mě tam navrhli, tak mi řekli, že mě podpoří. Po těch problémech jsem za toto vítězství rád.
Budete platit něco do společné kasy?
JD: Dával jsem nějaký šampaňský. Asi tři flašky. Kluci totiž moc nepijou (smích).
JV: Už jsem dal finanční hotovost. Ale částku vám neřeknu. Jenom to, že to není zrovna málo.
Jardo, již čtyři roky hrajete za velimské béčko. Vypadá to, že jste zde spokojený?
Jsem. Já tady vlastně deset let bydlím. Parta je tady vynikající, nemůžu si stěžovat. Vypadá to, že kariéru zakončím zde. Když to půjde, tak bych chtěl ještě nějaký rok odkopat.
Předtím jste také hrál za Červené Pečky. Jak na toto období vzpomínáte?
Vzpomínám rád. Parta tam byla dobrá. Fotbalově to ale nebylo ono. První rok jsme sice hráli krajský přebor, já pak odešel na vojnu a když jsem se vrátil, tak se už jenom padalo. Poté jsme to sice vykopali do okresního přeboru, ale já poté odešel.
Co vůbec říkáte tomu, jak si Červené Pečky v této sezoně jako nováček soutěže vedou?
S tím jsem nepočítal. V létě jsem je viděl a nebylo to zrovna nic moc. Takže je to pro mě překvapení. Je ale vidět práce Radka Kulhánka. Navíc tam mají Čálka, který je opravdu střelec.
Velimské béčko je po jedenácti kolech v I. B třídě na osmém místě. Spokojenost nebo ne?
Spokojenost moc není. Dvě sezony to vypadalo na postup, ale letos nám to nějak nejde. Když už to na postup nevypadá, tak do bychom chtěli hrát do pátého místa.
Honzo, před několika lety jste měl docela ošklivý úraz. Nevypadalo to s vámi zrovna moc dobře. Ale nakonec jste se z toho dostal. Jak na toto krušné období vzpomínáte?
Abych pravdu řekl, tak na to už nemyslím. Ale vždycky si na to vzpomenu po fotbale, kdy tu únavu cítím po celém těle.
Poté, co jste se dal dohromady, začal jste trénovat Ratboř, kde jste předtím hrál. Proč jste po dvou letech trenérskou kariéru pověsil na hřebík?
Do klubu přišel nový sponzor a ten si přivedl svého trenéra. Ten mi sice nabídl místo asistenta, ale ne hrajícího. Nakonec jsme se dohodli, že to ještě zkusím na hřišti.
V současné době opět proháníte obránce soupeře. Daří se vám podle představ?
Docela jsem spokojený. Samozřejmě to vždycky může být lepší, ale vzhledem k tomu, co mám za sebou, tak to jde. Jenom je znát slabá fyzička. Přes zimu bych se po této stránce chtěl dát pořádně dohromady.