divize

Most B – Český Brod 1:1

Ovčáry – FK Kolín 2:0

Velim – Tesla Pardubice 1:1

Český Brod získal v Mostě bod

Krulich katem vlastního mateřského klubu

Velim byla ráda za bod

I. A třída

Uhlířské Janovice – Kouřim 0:4

Polepy – Chocerady 7:1

Rožďalovice – Zásmuky 2:0

Kouřimští si připsali v Uhlířských Janovicích tři body

Polepy rozdrtily Chocerady

"Oslabené" Zásmuky rozhodly ve druhé půli

I. B třída

Červené Pečky – Pečky 0:0

Sibřina – Velim B 1:5

Stř. Skalice – Sázava 1:1

Libodřice – Nymburk B 2:4

Tuchoraz – Ostrá 1:0

V Červených Pečkách se diváci branky nedočkali

Velimská rezerva získala první body

Posázavské derby skončilo bez vítěze

Fotbalisté Libodřic selhali v koncovce, a proto nemají ani bod

Tuchoraz si připisuje první výhru v I. B třídě

Okresní přebor

Býchory – Velký Osek 4:1

Jestřabí Lhota – Plaňany 7:1

Bečváry – Třebovle 0:2

Ratboř – Český Brod B 3:1

Radim – Nučice 3:0

FK Kolín B – Starý Kolín 0:4

Tři Dvory – Konárovice 3:0

III. třída A

Pašinka – Velký Osek B 8:0, Libodřice B – Veltruby 4:1, Krakovany – Veletov 4:3, Tři Dvory B – Nebovidy 0:4, Hradišťko I – Radovesnice II 2:1, Červené Pečky B – Týnec 1:1, Polepy B – Ovčáry 3:0.

III. třída B

Rostoklaty – Radim B 2:0, Břežany II – Zásmuky B 2:1, Kouřim B – Liblice 2:1, Pečky B – Dobré Pole 1:0, Jevany – Kozojedy 1:1, Tismice – Dobřichov 0:3, Tuklaty – Velké Chvalovice 3:1.

IV. třída A

Býchory B - Sendražice 3:3 (za domácí P. Chlumský, Šlechta, J. Křivský), Žiželice - Ohaře 2:1, Volárna - Ovčáry B 5:0 (Wolfram st. 2, Luťha, Šindelář, Mlýnek), Němčice - Konárovice B 0:3, Krakovany B - Starý Kolín B 5:2, Jestřabí Lhota B - Bělušice 0:4 (J. Říha, T. Říha, Baroch, Kopecký).

IV. třída B

Štítarský SK - Svojšice B 3:0 (Dedek 2, Havelka), Ratboř B - Nová Ves 6:1 (za domácí Kruliš 4, Palermo, Kocourek), Kořenice - Ratenice 3:0 (Malcher 2, A. Sivák), Bečváry B - Dolní Chvatliny 6:1, Křečhoř - Nebovidy B 3:0, Lošany - Pašinka B 5:1, Vrbová Lhota B - Cerhenice 2:3 (za domácí Dudys 2).

IV. třída C

Rostoklaty B - Svojšice 0:0, Jevany B - Chotutice 3:1 (za hosty Škarvada), Tuchoraz B - Dobřichov B 3:4 (za hosty Pinter 2, Beran, Dobiáš), Ždánice - Horní Kruty 0:3 (Chrastil, Raitan, Mašinda), Kšely - Liblice B 2:2 (za domácí Spozdil, E. Pešta), Vrbová Lhota 98 - Plaňany B 4:0 (Lukáš 2, Henriquez, Kapr).


Fortuna liga

Most B – Český Brod, správný tip 0, Velim – Tesla Pardubice 0, Ovčáry – FK Kolín 1, Uhlířské Janovice – Kouřim 2, Červené Pečky – Pečky 0, Libodřice – Nymburk B 2, Stříbrná Skalice – Sázava 0, Tři Dvory – Konárovice 1, FK Kolín B – Starý Kolín 2, Krakovany – Veletov 1.