Zejména první poločas předváděly Polepy pohledný fotbal s přesnou rozehrávkou často na jeden dotek a fotbalem se bavily. Po obrátce a není divu, poněkud ztratily motivaci a přidaly pouze jednu branku, když proti zcela neškodnému soupeři již kontrolovaly stav a průběh utkání.

Jak šel sled branek. Slezák proměňuje centrovaný míč z křídelního prostoru. Malý zabránil pohromě a okamžitě z protiútoku Slezák vyhrává souboj s nejistým brankářem. Kmoch u brankové čáry ošálil dva protihráče a z jeho přihrávky skóruje Kesner. Kmoch sám chytrou střelou přidává další branku. Javorek uniknul ofsajdové pasti a konečně se dočkal. Týma uklidil pod víko Suchánkův načechraný centr. Dušek zdárně dokončil „misi“ Javorka se Slezákem, kterým se nedařilo dopravit míč do branky.

Hosté sice gól vstřelili hned v úvodu utkání, ale pro předchozí hraní rukou nebyl uznán, čestného úspěchu se dočkali až v závěru technickou střelou z dálky.
Po utkání Miloš Malina, trenér Polep, řekl: „Od začátku jsme hráli dobře a dávali branky, kterých mohlo být ještě víc. Bylo vidět, že hosté jsou oslabeni, ale to je jejich problém. Sedm gólů je sedm gólů. Od šesté branky se hra již těžko motivovala“.

„Je to bez komentáře, dostat sedm gólů je hodně a my těch gólů v poslední době hodně dostáváme, tam je problém. Mužstvo dlouhodobě neznám, zatím sbírám poznatky. Vím, že nemá cenu se vymlouvat a já takový přístup nemám rád, ale neúčast šesti lidí byla znát. Dovolená, práce, to jsou věci, na které si v této soutěži teprve zvykám. Vidím ale, že mančaft potřebuje na určitých postech doplnit, i působení futsalistů v mužstvu, dnes hrál třeba reprezentant Dlouhý, přináší své problémy. Jen doufám, že po návratu hráčů z dovolených se naše hra zvedne, jsou to kvalitní fotbalisté“, řekl k utkání trenér Chocerad Petr Kostelník, bývalý ligový brankář a trojnásobný reprezentant.

Branky: 2 a 16.Slezák, 21.Kesner, 25.Kmoch, 37.Javorek, 42.Týma, 47.Dušek – 79.Mašek. Rozhodčí: Jansa. Diváci: 100. Poločas: 6:0

Polepy: Malý – Týma, Suchánek, Kapic, Zelenka (46.Král) – Kesner (58.Mojžíš), L.Kmoch, Müller, Dušek (71.Dvořák) – Javorek, Slezák

Chocerady: Holub – Novák, Vycpálek, Tusjak, Fuchsa – Kúdela (83.Šerák), Kuželka, Mašek, M.Svoboda – Dlouhý, S.Svoboda