Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Kolín - Tento víkend bude na sportovní události hodně bohatý.

16.9.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

Sobota

FOTBAL, divize: Polepy – Ústí nad Orlicí (Mokrusch), krajský přebor: Český Brod – Beroun (Voldan), I. A třída: Dolní Lhota – Zásmuky (10.15, Jansa), Týnec nad Sázavou – Velim B (Fejfar), Uhlířské Janovice – Červené Pečky (Klečka), I. B třída: Třebovle – Říčany (Němeček), okresní přebor: Velký Osek – Býchory (Pospíšil), Týnec nad Labem – Konárovice (OFS NB), Bečváry – Liblice (OFS KH), III. třída A: Sendražice – Starý Kolín (Kratochvíl), Ovčáry – Dolní Chvatliny (Burda), Nebovidy – Hradišťko I (Grund), Veltruby – Krakovany (OFS KH), III. třída B: Kšely – Libodřice B (OFS PV), Tuchoraz B – Radim B (Krupička), Kozojedy – Rostoklaty (OFS NB), Jevany – Dobré Pole (Pikner), IV. třída A: Němčice – Jestřabí Lhota B (Cepek), Tři Dvory B – Býchory B (Dvořák), Žiželice – Krakovany B (Horáček), IV. třída B: Vrbová Lhota B – Křečhoř (Neumann), Pašinka – Bečváry B (Baroch), Svojšice – Cerhenice B (Žaloudek), IV. třída C: Třebovle B – Přistoupim (13.30, Sedláček), Kouřim B – Dobřichov (Sedláček), Chotutice – Břežany II B (Freund), Plaňany B – Ždánice (Divíšek), Velké Chvalovice – Tismice (Humpolák), liga mladšího dorostu: FK Kolín U 17 – Nový Bydžov (10), FK Kolín U 16 – Nový Bydžov (12).

VOLEJBAL, středočeský přebor 2. třídy: Kolín – Mladá Boleslav (10 a 13).

HOKEJBAL, 2. liga: Kolín - Mladá Boleslav (15).

LEDNÍ HOKEJ, krajská liga mužů: Žabonosy - Jesenice (18, hraje se na zimním stadionu v Kolíně).

SLEDGE HOKEJ, extraliga: Kolín - Pardubice (20.30).

Neděle

FOTBAL, divize: Velim – Kolín (Šifalda), I. A třída: Radim – Jílové (Nepovím), I. B třída: Tuchoraz – Rožďalovice (Brožek), okresní přebor: Libodřice – Jestřabí Lhota (Neumann), Kouřim – Břežany II (Freund), Polepy B – Ratboř (Kubera), Zásmuky B – FK Kolín B (Humpolák), III. třída A: Tři Dvory – Veletov (Čihák), Vrbová Lhota – Volárna (Dvořák), Týnec nad Labem B – Červené Pečky B (Žaloudek), III. třída B: Cerhenice – Pečky (Pikner, hř. Sokoleč), Plaňany – Nučice (Kopecký), Tuklaty – Horní Kruty (Löwe), IV. třída A: Velký Osek B – Radovesnice (Kratochvíl), Ovčáry B – Konárovice B (Sahula), Ohaře – Bělušice (Holý), IV. třída B: Nebovidy B – Štítarský SK (Novák), Kořenice – Ratboř B (Horáček), Nová Ves I – Lošany (Lev), IV. třída C: Nučice B – Rostoklaty B (Tvrdý), Pečky B – Liblice B (Vlk).

LEDNÍ HOKEJ, 2. liga: Kolín - Technika Brno (18).

Poznámka: Není–li v závorce uvedeno jinak, všechny fotbalové zápasy začínají v 16.30 hodin.

Autor: René Volf

16.9.2011
SDÍLEJ:
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

S Deníkem za zábavou. Kam se podíváte?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled zajímavých událostí v regionu.

ANKETA: Půjdete k volbám?

Kolínsko - Ptali jsme se obyvatel Kolínska, zda půjdou volit.

Zdravotně postižení z celého regionu se sjeli na podzimní ples

Kolín /FOTOGALERIE/ – Již po patnácté uspořádalo vedení Domova Na hrádku z Červeného Hrádku v Bečvárech Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením, tentokrát si pro něj vybralo prostory Městského společenského domu v Kolíně.

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Kolínsko - Stavidla rybníka Vavřinec na Kutnohorsku se jako už tradičně v podzimním období o víkendu 14. a 15. října otevřela a jindy klidný Vavřinecký potok, zvaný rovněž Výrovka, se změnil v dravou bystřinu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení