Ani výběr nejlepších hráčů Okresní futsalové ligy nedokázal v závěrečném exhibičním utkání porazit vítěze ligy, tým SKP Kolín. Utkání bylo vyrovnané, ale přeci jen hráči SKP svou zkušeností nedopustili prohru a nepoznali tak hořkost porážky. Naposledy prohráli 6.prosince 2010! Tentokrát se radovali z vítězství 6:5.

„V tomto zápase se podařilo poskládat poměrně slušné mužstvo z ostatních celků, které ve svých řadách mělo nejlepší hráče soutěže. Utkání nemělo vůbec nádech pouťáku, ale naopak. Oba týmy makaly a hrálo se nahoru dolů. Výběr chtěl pokořit nás jako vítěze ligy a my naopak nechtěli ani tentokrát prohrát, což se nám podařilo,“ řekl hrající trenér SKP Kolín Michal Škopek.

Po skončení utkání došlo k oficiálnímu vyhlášení výsledků a předání cen týmům i jednotlivcům.

„Všechny týmy přislíbily účast i v dalším ročníku. Jsem rád, že se soutěž na našem okrese rozvíjí a doufám, že ještě nějaké týmy přibudou. Uzávěrku do nové soutěže budeme dělat až v září tohoto roku,“ podotkl hlavní organizátor Michal Škopek.

Futsal však pro hráče SKP Kolín neskončil. Čeká je prvoligové Benago v rámci poháru FAČR a také mistrovství Unitopu Policie ČR.

Branky: Slezák 4, Rejthárek, Funda – O. Kesner, Vaněk, Rozsévač, vlastní 2. Poločas: 1:1.
SKP Kolín: J. Černý – Škopek, Kloboučník, Vacek, Funda, Slezák, Rejthárek, Navrátil, Kubrycht.
Výběr ligy: O. Černý (Krampol), Meško (Chvaletice) – Vaněk (Věšák Butabi), Lev(Věšák Butabi), O. Kesner (Krampol), Kureš (Jestřabí Lhota), Krajíček(Jestřabí Lhota), Živný (Startip Řečany ), Rozsévač (Startip), Pelant(Chvaletice).