Zásmuky – Radim 3:1

Poslední desetiminutovka rozhodla. Když by utkání skončilo už po osmdesáti minutách hry, oba celky by se o body dělily. Vyrovnanému zápasu by také remíza slušela. Jenže fotbal se hraje devadesát minut, a toho na konci utkání dokonale využili domácí.

V osmdesáté druhé minutě z přímého kopu poslal svůj tým do vedení Čapek. Pět minut na to se po rohovém kopu hlavou trefil Lanc.

A Radimi zbyly jen oči pro pláč. To přitom šlav prvním poločase zásluhou Havránka do vedení a diktovala tempo hry. Ještě před odchodem do kabin se však do šibenice trefil Polák a bylo vyrovnáno. Ve druhém poločase pak už domácí pozvolna přebírali kontrolu nad utkáním a dvěma góly svou mírnou převahu přetavili ve tři body.

„Soupeř byl velice kvalitní. Musím říct, že měl v prvním poločase i více ze hry. Ve druhém poločase už to byl vyrovnaný zápas a rozhodly naše dvě branky ze závěru utkání,“ komentoval tříbodový zisk Zásmuk asistent trenéra Zdeněk Klapka.

„My se v tomto pořád opakujeme. Na hřištích soupeřů hrajeme vyrovnané zápasy, ale nedaří se nám střílet góly. Ze Zásmuk bychom si alespoň bod zasloužili, ale branky jsme dát nedokázali, a to jsme v první půli měli hodně šancí, a v posledních deseti minutách jsme dvakrát inkasovali po standardních situacích,“ litoval kouč Radimi Petr Šafránek.

„Na to ale, že jsme do Zásmuk jeli bez tří hráčů základní sestavy, tak jsme sedmdesát minut byli na hřišti lepší. Zápas jsme si prohráli sami až na konci utkání,“ doplnil ještě Šafránek.

Branky: 28. Polák, 82. Čapek, 87. Lanc - 16. Havránek. Rozhodčí: Hamšík. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Zásmuky: Kopřiva – Kotek, Navrátil, Hemelík, Lanc - Pechar, Čapek, Lev, Kutil (80. Benda) – Polák, Vaněk (60. Sobotka). Radim: Polák – Michálek, Novák, D. Hrodek, Funda – Dražan, Antoš, J. Hrodek, Materna (77. Čábelka) – Havránek, Slunéčko.