Vyšehrad U 13 – FK Kolín 8:6

Třináctka sehrála s Vyšehradem napínavou bitvu. Více štěstí ale měli domácí, kteří nakonec dovedli zápas do vítězného konce. Za hosty předvedl skvělý střelecký výkon Korbelář, který vstřelil čtyři góly. Dobře mu sekundoval i Rosendorf, autor dvou branek.

„Prohru jsme si nezasloužili. Utkání by přinejmenším slušela remíza, ale tím, že jsme neproměňovali vyložené šance, jsme se připravili o výhru. Je to velká škoda, náš soupeř nám v tabulce odskočil a tím se dostáváme do spodní poloviny tabulky. Jednoznačně se domnívám, že jsme zde měli vyhrát,“ konstatoval trenér Kolína Radek Pařez.

Branky: Korbelář 4, Rosendorf 2. Poločas: 3:3.
Sestava 1: Černý – Klička, Rak, Kuchař – Havrda, Rosendorf, Matějka – Korbelář.
Sestava 2: Hruška – O. Novák, M. Novák, Havlíček – Mužík, Nekolný, Drobný - Hobík. Střídající hráči: Uman, Sýkora, Bukač, Křížek.

Vyšehrad U 12 – FK Kolín 23:0

O rok mladší kolegové na svoji výhru stále čekají. V posledním kole dokonce dostali pořádný výprask.

„Poslední věta mého komentáře k utkání z minulého víkendu zněla, že je před námi ještě velký kus práce. Po dnešním utkání mám velké obavy z toho, že tak velký kus práce, který by byl potřeba odpracovat k tomu, abychom byli schopni sehrávat důstojné a konkurence schopné zápasy, není zatím v silách minimálně u poloviny hráčů mužstva,“ uvedl trenér Kolína Vladimír Zeman. „Utkání s nejsilnějšími soupeři nás teprve čekají a já osobně z nich mám velkou hrůzu. Z mého pohledu je tato soutěž nepřiměřená konfrontace mládežnického fotbalu. Město Kolín a jeho možnosti výběru talentovaných fotbalistů nemohou prostě konkurovat možnostem velkých měst. Jsme ale hozeni do vody, tak nám nezbývá nic jiného, než plavat,“ dodal.

Sestava 1: Kašpar - Kuchař, Prokůpek, Hoření, T. Trnečka, Chadraba, Hejduk, Dotter, Tichý, J. Trnečka, Dientsbier.
Sestava 2: Zeman - Jedlička, Barták, Vlášek, Pokorný, Záhora, Vlk, Šindelář, Šimurda. Poločas: 5:0.