FK Kolín U 13 – Chrudim 2:5

„S mužstvem Chrudimi, které ještě neztratilo ani bod, jsme sehráli vyrovnané a pěkné utkání, ve kterém zvítězilo o trochu lepší mužstvo hostů,“ přiznal trenér Kolína Radek Pařez.

Jeho svěřenci se zápas od zápasu zlepšují, jak v týmovém pojetí hry, tak i v individuálních činnostech, na větší bodový zisk to zatím ale nestačí.
„Na čem je třeba zapracovat je vydržet v tempu a nasazení po celou dobu utkání. Některým hráčům dochází během zápasu síly. Jinak je třeba mužstvo za předvedený výkon pochválit,“ dodal Pačes.

Branky: Mužík, Hruška. Poločasy: 1:1, 0:2, 1:0, 0:2.
FK Kolín 1: Černý – O. Novák, M. Novák, Rak – Mužík, Nekolný, Rosendorf - Hobík.
FK Kolín 2: Křížek – Klička, Matějka, Havlíček – Kuchař, Salva, Drobný - Havrda. Střídající hráči: Sýkora, Korbelář, Bukač, Hruška.

FK Kolín U 12 – Chrudim 2:3

„Uhráli jsme zatím nejlepší výsledek a to bez tří hráčů základní sestavy. Chrudim patří mezi nejslabší týmy v soutěži a proto bylo naší povinností doma bodovat. To se nám bohužel nepodařilo a navíc Chrudim dala svůj vítězný gól až pět minut před koncem zápasu,“ uvedl kouč Kolína Vladimír Zeman. „Za předvedený výkon nemůžu své hráče chválit, nebyli schopni si přesně přihrát a kombinačně ohrožovat soupeře. Hra se uchylovala pouze k nakopávání míčů bez žádné tvorby hry. Umíme daleko líp hrát proti silným soupeřům. Ověříme si to hned v sobotu v Pardubicích,“ dodal.

Branky: Hejduk, Duba. Poločas: 1:2.
FK Kolín 1: Zeman – Prokůpek, Kuchař, Vobořil, T. Trnečka, Tichý, Uman, J. Trnečka, Veselý, Kotrč, Šimurda, Chadraba.
FK Kolín 2: Kašpar – Vlášek, Barták, Vejdělek, Hoření, Hejduk, Cabrnoch, Šindelář, Duba, Vlk, Jedlička. ⋌