Velim – Kutná Hora 6:2

V duelu třetího týmu divizní skupiny C a lídra krajského přeboru se z jasného vítězství nakonec radoval favorit, který svému soupeři nastřílel šest branek.

„Oproti minulému zápasu už to bylo o něčem jiném. Po pořádné domluvě k tomu zápasu přistoupili hráči jinak,“ konstatoval trenér Velimi Jaroslav Němec. „Neříkám, že to bylo světoborný, ale hráči byli schopný dobře kombinovat, chodit do brejku a hlavně dávat góly. Na druhou stranu musím říct, že Kutná Hora má velice silný tým a jestli postoupí, že na divizi bude mít. Mužstvo má slušný,“ dodal Němec.

Ten se již delší dobu musí obejít bez svého elitního forvarda. Štěpán Kacafírek totiž odešel hrát do Německa. „To je pro mě trošku zklamání, protože šel hrát soutěž, která je na úrovni našeho okresního přeboru. Tam chodí hrát hráči, kterým je šestatřicet let. Něco jiného je, kdyby šel do ČFL nebo druhé ligy, nebo třetí německé soutěže, tak neřeknu,“ podotkl Jaroslav Němec.

Branky: 9., 45., 81. Wolf, 25. Melechovský, 78. Zmeškal, 84. Peterka – 50. Hanousek, 56. P. Růžička. Poločas: 3:0.
Velim: Hrdina – Parys, Antoš (46. Marek), Regner (46. Seifert), Švamberk (46. Urban) – Vácha, Snop, Zmeškal, Wolf – Peterka, Melechovský.