Velim – Čáslav B 6:0

Jestliže chtěla Velim pomýšlet ještě na druhé místo v konečné tabulce, musela bezpodmínečně vyhrát. A to se jí také podařilo. Černého koně porazila přesvědčivě 6:0.

„Soupeř hrál prvních dvacet minut. Vytvořil si i šanci, tu ale nedal a my ho pak ztrestali. Při prvních dvou brankách vyrobila Čáslav hrubou chybu, třetí gól byl krásný. Vácha běžel sám na brankáře, ten proti němu vyběhl a on ho přeloboval. Při čtvrtém gólu dýchal Wolf na záda Matouškovi, který byl tak dezorientován, že si dal vlastní gól,“ popsal prvních pětačtyřicet minut vedoucí Velimi Jindřich Skala.

Velim v tlaku pokračovala i po změně stran. Navrch přidala další dva góly, o které se postaral Melechovský. Stal se tak po polepském Müllerovi dalším sobotním střelcem hattricku.

„Ve druhé půli to byl z naší strany festival zahozených šancí. Kluci si pak už třeba nahrávali na desítce. To byly šance, které se musí proměňovat,“ podotkl Skala.

Branky: 31., 52. a 85. Melechovský, 38. Peterka 41. Vácha, 43. vlastní Matoušek. Poločas: 4:0.
Velim: Svoboda (46. Hrdina) – Parys (46. Seifert), Antoš (65. Parys) , Regner (30. Marek), Urban (46. Švamberk)– Vácha (46. Psohlavec), Snop, Zmeškal, Wolf – Peterka, Melechovský.