Velim B - Zbraslavice 5:5

Přitom Velim, která se po podzimní části I. A třídy nachází na pátém místě, měla parádní start. Díky hattricku Slavíka se dostala do pohodového vedení. V průběhu druhé půle vedla Velim ještě 5:2, soupeř ale předvedl drtivý závěr a nakonec dokázal vyrovnat.

„Za stavu 5:2 jsem začal střídat a kluci trochu polevili. Soupeř toho dokázal využít,“ uvedl trenér velimského béčka Jaroslav Češpiva.
„Podmínky pro fotbal nic moc. Mráz, hřiště kluzké. Klukům jsem říkal, že to musíme odehrát, že je to kondiční zápas. Upozorňoval jsem je na to, aby hráli rychle, dávali míč od nohy, nenechali si nakopat a aby nechodili do riskantních soubojů. Ze začátku to plnili a šli jsme v pohodě do vedení. Pak ale přestali běhat, nevím proč. Zase jsme přidali a bylo to 5:2. Remíza je pro mě zklamáním. Důležité ale je, že se nikdo nezranil, to je velké pozitivum. Za mrazu a zmrzlém terénu se nedá hrát fotbal, který by byl podle mých představ. Děkuji chlapcům, že to odehráli a také soupeři, před kterým hluboce smekám. Co jsem chtěl vidět, to jsem viděl, ale nechci z toho dělat závěry,“ dodal Češpiva.

Branky: 3., 5. a 33. Slavík, 61. Čepelák, 67. Jansta. Poločas: 3:1.
Velim B: Jansa – Kyncl, Dejmek, Ulrych, Michal Hrabal – Zajíc, Teplý, Jansta, Vácha – Nedbal, Slavík. Střídali hokejově: Daněk, Čepelák, Kozel.