Velim B – Uhlířské Janovice 7:2

A taky chtěla dát zapomenout na nepovedené vystoupení v Týnci, kde je domácí v posledních minutách připravili o vítězství. Přišel ale šok. Po asi třech šancích domácích se ke slovu a dvoubrankovému vedení dostali hosté, když potrestali hrubky velimských hráčů. Domluva v kabině zabrala a režie se ujali Nedbal se Slavíkem.

„Na utkání jsem měl omluvené dva svoje hráče a k dispozici tři hráče áčka, ale připravená koncepce vzala za své, protože dopoledne před utkáním se omluvili ještě Hájek s Teplým. Sestavu se podařilo dát dohromady, hráli jme i aktivněji až na ty nešťastné chyby. Myslím si, že po přestávce to už bylo jednoznačné, nebál bych se přirovnat to místy ke koncertu. Dnes musím pochválit všechny, ale vyzdvihnout chci Ulrycha a Váchu, kteří hráli na pro ně nezvyklých postech. V druhém poločase to byl supervýkon,“ radoval se trenér Velimi B Jaroslav Češpiva.

Branky za Velim B: 33., 47. a 60. Nedbal, 62. a 68. Slavík, 69. Melechovský, 86.Dostál. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Velim B: Hrdina – Kyncl, Dejmek Seifert, Ulrych – D.Vácha – Volavka (69.Kozel), Melechovský, Psohlavec – Nedbal (74.Dostál), Slavík (77.Jansta).

Miloslav Kapic