Ústí nad Orlicí – Velim 5:0

„Měli jsme snad šedesátiprocentní převahu v držení balonu na kopačkách, ale ztroskotali jsme na obraně, Obrana byla naprosto naivní, dělala obrovské chyby. Obrana byla na úrovni krajského přeboru,“ nevěřícně kroutil hlavou kouč Velimi Jakub Stach.

„Stydím se za to, co jsme předvedli. Toto mužstvo loni hrálo špičku divize a letos předvádí šílené výkony,“ nebral si servítky Stach.

Jeho tým potřetí za sebou venku prohrál, celkově pak popáté. Tentokrát nestačil na vedoucí celek tabulky, Ústí nad Orlicí. Zejména střelec Knápek pocuchal nervy Velimských. Ten rozhodl o výhře svého týmu už v první půli, když vsítil rovnou hattrick.

Domácí přidali ve druhém poločase ještě další dvě trefy a bez potíží si připsali tři body.

„Soupeř měl tři šance a dal z toho pět gólů, takto šíleně jsme hráli. Těžko se mi to hodnotí. Hráči by se nad sebou měli zamyslet a každý by měl začít sám u sebe,“ řekl po utkání velimský kormidelník Jakub Stach.

Branky: 8., 12., 42. Knápek, 47. vlastní (Parys), 80. Tomášek. Rozhodčí: Vít. ŽK: 1:3. Diváci: 418. Poločas: 3:0. Velim: Svoboda – Parys, Antoš, Regner, Švamberg – Vácha, Wolf (72. Volavka), Vajgl (59. Melechovský), Urban – Zelinka, Kacafírek (59. Kubík).