Lysá – Tuchoraz 5:2

Tuchoraz ale v prvním poločase svého soupeře zaskočila. I když teda prohrávala 0:1, tak pak dvěma góly otočila průběh zápasu. A protože druhá branka padla ve dvaačtyřicáté minutě, zdálo se, že to bude gól do šatny. Jenže nebyl. Domácí na něj stačili ještě zareagovat a po hrubé chybě obrany hostů srovnali na 2:2.

„Ve druhé půli jsme hráli špatně. Opravdu to nebyl povedený výkon. I když jsme dopředu nebyli úplně bez šancí, tak jsme dělali hrubé chyby v obraně. Obrana nám nefungovala a domácí trestali naše chyby brankami,“ komentoval nedělní zápas trenér Tuchoraze David Tichý. Jeho tým nakonec podlehl o tří góly 2:5.

Branky: D. Novák 2, L. Novák, Kříž, Morávek - 22. Trnka, 42. T. Černý. Rozhodčí: Asník. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:2. Tuchoraz: Šrůta – Dežo, J. Černý, Kadeřábek, Prokeš – Trnka, T. Černý, Nekolný (46. Novák), Šmejkal (75. Dušek) – Kletečka, Pazderec.