Třebovle – Říčany 1:3

Zatímco domácí získali z dosavadních třech zápasů jeden bodík, soupeř bez ztráty kytičky skupině spolu s Lysou nad Labemkraloval. Rozdílné umístění mužstev nebylo ale během prvního poločasu patrné. Říčany sice vedly brankou po chybě domácí obrany, hra byla rozhodně vyrovnaná.

Co bylo ale platné, že i po přestávce byl k vidění stejný obraz hry, když domácí až příliš často chybovali. A Fliegel, pamětník divizní soutěže v Českém Brodě, dokázal chyby znovu potrestat.

„Stále jsme si nezvykli, že v této soutěži musíme k hráčům přistupovat dříve, je to takový zlozvyk ještě z okresního přeboru. Hráči jsou od soupeře příliš daleko, nechávají soupeře zpracovat míč. Na tom musíme v přípravě zapracovat. Myslím si, že jsme dnes byli téměř rovnoceným soupeřem, ale vyprodukovali jsme více chyb než protivník. Soupeři jsou pro nás zatím velkou neznámou. Na okrese jsme se všichni znali, tady zatím máme před soupeři přílišný ostych a musíme se toho zbavit. Chtěli jsme dnes dobrým výsledkem potěšit prezidenta klubu Růžka k jeho padesátinám, mrzí nás, že nám to nevyšlo,“ řekl po utkání trenér TřebovleVladimír Forman.

Branky: 64. vlastní – 29., 48. a 66. Fliegel. Rozhodčí: Němeček. ŽK: 2:5. Diváci: 80. Poločas: 0:1

Třebovle: Havelka – Janoušek, Richter, Hříbal, Němec – Růžek, Líbal (61. Vnuk), M. Dušek, Bobek, T. Dušek - Hromádko.

(Miloslav Kapic)