Třebovle – Městec Králové 5:2

Vsadila na změnu a vyšlo to. Staré dresy vyměnila za nové a ty přinesly štěstí v utkání se soupeřem, který tím pádem zůstává venku stále neškodný. V utkání představila dva nové hráče z pražského Meteoru.

„Museli jsme řešit naši narůstající marodku, na hostování k nám přišli dva mladí hráči, Roule s Řádkem. Myslím si, že se oba uvedli dobře, budou přínosem, Roule se navíc zapsal střelecky. Vítězství pro nás přišlo v pravou chvíli, byl to také jasný cíl, jinak to mohlo být už hodně špatné. Po dvou zahozených šancích se přímo z rohu trefil Bobek. Na Hromádkovu branku odpověděli snížením na 2:1 hosté, ale nováček Roule nám znovu vrátil dvoubrankové vedení. Hosté v druhém poločase zazlobili ještě jednou, ovšem Richter z trestného kopu nádhernou střelou ze třiceti metrů jejich snažení utnul,“ řekl po utkání spokojený trenér Třebovle Ladislav Forman.

Branky: 13. a 44. Bobek, 35. Hromádko, 40. Roule, 68. Richter – 37. Krejčí, 60. Hradečný. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 1:3. Diváci: 130. Poločas: 4:1.
Třebovle: Havelka – Janoušek, Richter, Hříbal, Němec – Růžek (89. Vnuk), M. Dušek, Řádek, Bobek (85. Líbal), Roule (75. T. Dušek) – Hromádko.

(Miloslav Kapic)